KIELECKA PRZEMYSŁOWA WIOSNA, CZYLI TARGI STOM 2018

914 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 35 krajów. Najnowocześniejsze technologie obróbki metali, laserów, robotów przemysłowych i drukarek 3D. Szum maszyn i działające linie produkcyjne – tak wyglądała „Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce.

„Przemysłowa Wiosna” w Targach Kielce to wystawa najnowocześniejszych produktów i rozwiązań w ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, Targów Elektroniki i Automatyki TEiA, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. Do cyklu w br. dołączyła kolejna specjalistyczna wystawa – STOM-ROBOTICS. Na doskonałą koniunkturę wydarzeń, popartą zeszłorocznymi statystykami, wpływa z pewnością świetna sytuacja w branży obróbki metali oraz ranga, jaką kieleckie wystawy cieszą się

w przemysłowym świecie. Jubileuszowa X edycja Dni Druku 3, odbyła się w tym roku pod patronatem firmy HP. Wydarzenie skupiło wokół siebie przedstawicieli branży skanowania 3D oraz najważniejsze podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Obecni byli wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Jak podkreśla Janusz Wójcik (SIT Polska), organizator Dni Druku 3D, wystawa z hobbistycznej ewoluowała w biznesową.

STOM_2018-2

Po raz pierwszy w ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna” odbyły się Targi STOM-ROBOTICS. Z pomysłem stworzenia nowej wystawy poświęconej robotom przemysłowym zwrócili się do organizatorów „Przemysłowej Wiosny” jej wystawcy. Partnerem tego wydarzenia została firma YASKAWA. Debiutujący STOM-ROBOTICS był w całości poświęcony robotom przemysłowym, wśród których zaprezentowano najnowocześniejsze roboty marki YASKAWA – MOTOMAN.

Z kolei wydarzenia skupiające licznie producentów najwyższej jakości maszyn i urządzeń oraz narzędzi dla szeroko rozumianego sektora przemysłowego to Targi STOM-BLECH&CUTTING, STOM-TOOL, Targi SPAWALNICTWO, EXPO-SURFACE czy CONTROL-STOM i STOM-TOOL. Zaprezentowano na nich systemy optyki laserowej, technologie rapid prototyping, oprogramowanie oraz urządzenia do opisywania laserowego, centra CNC, urządzenia spawalnicze, narzędzia ścierne itd.
W tym roku Przemysłowa Wiosna była bardzo udane. Publiczność dopisała obficie. Jest niewątpliwie zasługą bardzo dobrej organizacji targów, nowoczesnej ich infrastruktury i elastyczności oraz otwartości kierownictwa Targów Kielce.

STOM_2018-3

Mocna ekipa FN GLOB z Bielska-Białej

STOM_2018-4

STOM_2018-5

Team Fabryki Pił Globus

STOM_2018-9

Mocna ekipa Fein-Elektronarzędzia_Polska

 

STOM_2018-8

ZBUS to jeden z najważniejszych wystawców z branży spawalniczej

STOM_2018-10

Bogate w różnego rodzaju stoisku kieleckiej firmy SPAW-TECH

STOM_2018-6

STOM_2018-7

opr. HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar