KĄTOWNIK STOLARSKI I PRZYMIAR LINIOWY HÖGERT TECHNIK

W ofercie narzędzi ręcznych marki Högert Technik, dedykowanych branży stolarskiej, pojawił się nowy kątownik stolarski oraz przymiar liniowy. Narzędzia te, choć przeznaczone są głównie do prac stolarskich i ciesielskich, z powodzeniem sprawdzą się również przy pracach budowlanych, wykończeniowych czy drobnych pracach domowych.

Przymiar liniowy, wykonany z aluminium, przeznaczony jest do wykonywania przymiarów i trasowania. Powłoka zewnętrzna produktu jest lakierowana, co wpływa na jego odporność na działanie czynników zewnętrznych i zwiększa jego trwałość. W ofercie znajdziemy przymiary liniowe o długości 300 mm (HT4M230), 400 mm (HT4M232) oraz 500 mm (HT4M234). Kolejną nowością jest kątownik stolarski – uniwersalny. Jako podstawowe narzędzie pracy każdego

stolarza, przeznaczony jest do wykonywania przymiarów i wyznaczania kąta prostego. Wykonany został ze stopu aluminium, z wyraźną dwustronną podziałką. W portfolio marki Högert Technik dostępny do tej pory tylko w rozmiarze 350 x 190 mm (HT4M203), od teraz również w dwóch dodatkowych rozmiarach: 250 x 190 mm (HT4M202) oraz 490 x 190 mm (HT4M206).

 

HT4M203_PRZYMIAR KĄTOWY_Q_all
Nowe produkty w ofercie dla branży stolarskiej dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od początku kwietnia bieżącego roku. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar