KĄTOWNIK STOLARSKI HÖGERT TECHNIK z POZIOMNICĄ

W portfolio marki Högert Technik znalazł się nowy produkt – kątownik stolarski z poziomnicą. Produkt znajdzie zastosowanie głównie w pracach ciesielskich i budowlanych dzięki wbudowanej poziomnicy, która daje możliwość pomiaru wysokości i głębokości.

Kątownik stolarski z poziomnicą Högert Technik HT4M217 ma uniwersalne zastosowanie. Wykonany został ze stali i aluminium, co daje mu większą trwałość. Na dłuższym z boków kątownika mamy obustronną, 30-centymetrową skalę milimetrową. Została ona wytłoczona, co zwiększa czytelność i trwałość skali, zapobiegając jej wycieraniu. Krótszy bok kątownika można przesuwać wzdłuż linijki i blokować śrubowo wybraną jego pozycję. Przyrząd ma dodatkowy rysik, który umieszczony został w jego obudowie. Powierzchnia kątownika

jest polerowana i lakierowana, dzięki czemu zwiększono jego odporność na działanie czynników zewnętrznych. Kątownik HT4M217 dostępny jest w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik na terenie całego kraju od połowy lutego bieżącego roku (lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com).

opr. HB

HT4M217

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar