Kamizelka robocza NEO 81-260

Marka NEO postawiła na mocny rozwój oferty z serii NEO BHP. Na sklepowych półkach znaleźć można wiele ciekawych propozycji, w tym kamizelkę roboczą NEO 81-260. Dzięki zastosowanym materiałom oraz rozwiązaniom jest ona znakomitą propozycją dla osób szukających trwałych i funkcjonalnych produktów.


 


 

 

Wszystkie elementy nowej serii NEO BHP wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. W przypadku nowej kamizelki zastosowano odporny na przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczne materiał o gramaturze 267g/m2. Jego struktura (35% bawełna, 65% poliester) zapewnia

dużą wytrzymałość oraz wygodę. Co istotne, miejsca w największym stopniu narażone na uszkodzenia zostały dodatkowo wzmocnione. Przykładowo, barki kamizelki obszyte zostały odporną na przetarcia i wodę oraz łatwą w czyszczeniu tkaniną nylonową oxford.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników nowa kamizelka NEO została wyposażona w specjalne elementy odblaskowe. Docenią je zwłaszcza fachowcy pracujący przy budowie dróg. Dodatkowo nowość od NEO posiada system wielofunkcyjnych kieszeni umożliwiających wygodne przenoszenie niezbędnych narzędzi i akcesoriów.

Wszystko to sprawia, że nowa kamizelka robocza NEO jest świetnym rozwiązaniem dla fachowców poszukujących wyjątkowo trwałych, funkcjonalnych i przystępnych rozwiązań. Więcej o kamizelce roboczej NEO oraz pozostałym asortymencie z linii BHP na neo-tools.com.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments