Jubileuszowa gala firmy Bosch

7 września 2011 roku w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 125-lecia firmy Bosch oraz 150. rocznicy urodzin Roberta Boscha. Historię sukcesu świętowało wielu znamienitych gości, a wśród nich m.in. reprezentanci Senatu RP, protokołu dyplomatycznego, władz samorządowych, a także przedstawiciele świata biznesu, kultury, sztuki, partnerzy handlowi oraz przyjaciele firmy Bosch.

 

 

W części oficjalnej gali odbyła się rozmowa moderowana z udziałem Krystyny Boczkowskiej, prezesa zarządu Robert Bosch Sp. z o.o., Klausa Huttelmaiera, prezesa Robert Bosch AG Austria, odpowiedzialnego za region Europy Środkowo-Wschodniej, oraz Joachima

Rogalla, reprezentanta Fundacji im. R. Boscha. Rozmówcy dyskutowali na temat: czynników sukcesu firmy, strategii wzrostu i jej efektów, historii firmy Bosch w Polsce, celów i priorytetów działalności Fundacji im. R. Boscha, znaczenia hasła „Technologia bliżej nas” oraz perspektyw dalszego rozwoju. W części artystycznej wystąpił Ferenc Cakó, węgierski prekursor sztuki animacji piaskiem, który zaprezentował pokaz na temat historii firmy Bosch ze szczególnym uwzględnieniem perspektyw jej dalszego rozwoju. Zwieńczeniem wieczoru był recital Urszuli Dudziak z towarzyszeniem zespołu.

 

 

Na zdjęciu: Rozmowa moderowana z udziałem Krystyny Boczkowskiej, prezesa zarządu Robert Bosch Sp. z o.o., Klausa Huttelmaiera, prezesa Robert Bosch AG Austria, odpowiedzialnego za region Europy Środkowo-Wschodniej, i Joachima Rogalla z Fundacji im. R.Boscha.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

NAJBLIŻSZE KONFERENCJE TECHNICZNE AXON MEDIA dla PRZEMYSŁU

Czujniki w produkcji, rozwiązania intralogistyczne i magazynowe oraz pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle – to tematy, wokół których koncentrować się będą 3 najbliższe wydarzenia zaplanowane na kwiecień i maj 2019.

Axon Media od lat organizuje branżowe konferencje przeznaczone dla kadry zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Podczas nich cenieni eksperci prowadzą wykłady i warsztaty oraz dzielą się z uczestnikami swoją praktyczną wiedzą na temat wdrożeń. Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji organizowane w Gdyni 10 kwietnia otwierają nasz wiosenny

cykl konferencji. Nasi specjaliści będą mówić między innymi o tym, jak dzięki zastosowaniu szeregu czujników można zapewnić linii produkcyjnej sprawność i niezawodność. Poruszymy kwestię rozwiązań wizyjnych, użycia czujników zbliżeniowych oraz fotoelektrycznych w trosce o jakość i stabilność działania. W czasie konferencji możesz wysłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz zapoznać się z nowościami produktowymi naszych partnerów.
Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych to kolejne wydarzenie, które odbędzie się już 11 kwietnia, również w Gdyni. W programie konferencji praktyczne wykłady, warsztaty techniczne oraz wystawy. Cenieni profesjonaliści z branży opowiedzą, z jakich rozwiązań korzystają najważniejsze przedsiębiorstwa na rynku, jak stworzyć system skrojony na miarę potrzeb firmy oraz co jest do tego niezbędne. Dowiesz się więcej o logistyce wewnątrzzakładowej, magazynowaniu oraz niezbędnym oprogramowaniu.
14 maja natomiast odbędzie się konferencja Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle, podczas której usłyszysz o zastosowaniu systemów hydraulicznych, pneumatycznych oraz gazów w przemyśle. Doświadczeni prelegenci podzielą się w swoich prezentacjach najważniejszymi wskazówkami na temat sposobów działania oraz zasad bezpieczeństwa. Po części wykładowej organizujemy warsztaty. Odbędą się też wystawy przedsiębiorstw przemysłowych.
Udział w wyżej wymienionych konferencjach jest bezpłatny. Warsztaty odbywają się po części wykładowej. W czasie konferencji udostępniamy prasę branżową oraz zapewniamy przerwę kawową. To także najlepsza okazja, by skorzystać z konsultacji z cenionymi specjalistami. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na: www.konferencjetechniczne.pl.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
copyright 2016 portalnarzedzi.pl | wykonanie monikawolinska.eu