Jordan-Metec wraca do Polski

Po trzech latach nieobecności firma Jordan-Metec Gmbh wraca na polski rynek.

Do tej pory Jordan-Metec Gmbh była kojarzona z grupą Gedore, z którą rozstała się w roku 2012. Po restrukturyzacji niemiecki producent wraca w pełnej formie i z nową paletą mebli warsztatowych. Jordan-Metec może zaoferować ponad 20-letnie doświadczenie w branży metalowej oraz mocną markę Metec – made in Germany. Dla niemieckiej firmy klienci są najważniejsi, dlatego postanowiła z powrotem zaistnieć na polskim rynku. Ma do zaproponowania wiele znanych produktów, jak i na nowo rozwijane bestsellery, interesujące nowości oraz innowacyjne rozwiązania projektowe tzw.

systemów indywidualnych, możliwość zaplanowania pomieszczeń warsztatowych w 3D dzięki programowi pcon Planner. Program produkcji obejmuje: stoły warsztatowe, blaty robocze, szafki i szafy warsztatowe, pozostałe meble warsztatowe, wózki narzędziowe i transportowe, szafy ubraniowe, szatnie i systemy paneli perforowanych.

– W związku z nową strategią Jordan-Metec Gmbh poszukuje partnerów handlowych na terenie całego kraju –
informuje Janusz Sebzda, generalny przedstawiciel niemieckiego producenta na Polskę. – Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Wszystkich, którzy pragną nawiązać współpracę z naszą firmą, prosimy o kontaktbiuro@jordan-metec.pl.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments