Jeden system akumulatorowy ENERGY+ dla elektronarzędzi GRAPHITE i NEO TOOLS

Grupa TOPEX rozszerzyła kompatybilność systemu akumulatorowego ENERGY+. Służy on teraz do zasilania elektronarzędzi GRAPHITE, a także NEO TOOLS.

Jeden system akumulatorowy kompatybilny z dwoma markami

Użytkowników narzędzi i elektronarzędzi nie trzeba przekonywać o atutach systemów akumulatorowych. Brak plączących się kabli, obsługa wielu urządzeń, mobilność oraz bezpieczeństwo to tylko kilka zalet, jakimi się charakteryzują. Zazwyczaj jednak każda marka ma swój system zasilania, co zdecydowanie ogranicza użytkownikom asortyment maszyn bezprzewodowych. Inaczej jest w przypadku ENERGY+, który współpracuje nie tylko z elektronarzędziami marki GRAPHITE, ale również jest kompatybilny z urządzeniami NEO TOOLS. Uniwersalny i wielozadaniowy ENERGY+ ENERGY+ to profesjonalny

system, który oferuje zasilanie dziesiątek elektronarzędzi z użyciem wchodzących w jego skład akumulatorów. Wyróżnia go innowacyjność produktowych rozwiązań, najwyższa jakość wykonania oraz konkurencyjne parametry. Bezprzewodowa technologia litowo-jonowych akumulatorów umożliwia zasilanie niemal każdego typu urządzenia. ENERGY+ można odnaleźć w elektronarzędziach przeznaczonych do takich operacji, jak: szlifowanie, wiercenie, cięcie, jak również stosowanych do prac ogrodowych czy wykorzystywanych jako akcesoria, a nawet gadżety. Bez względu więc na to, czy jest się profesjonalistą w firmie budowlanej, zaawansowanym majsterkowiczem czy miłośnikiem przydomowej pielęgnacji zieleni, system ENERGY+ doskonale odpowiada na każde potrzeby.

3 lata gwarancji (lub dłużej)

Zarówno urządzenia marki GRAPHITE jak i NEO TOOLS, w tym akumulatory oraz ładowarki, charakteryzują się wieloletnią użytecznością, trwałością i odpornością na skutki intensywnej pracy. Najlepszym na to dowodem jest oferowana przez system ENERGY+ 3-letnia gwarancja w przypadku produktów marki GRAPHITE. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Obejmuje elektronarzędzia, urządzenia, akumulatory i ładowarki.

Ekologia i system akumulatorowy

Ważnym aspektem systemu ENERGY+ jest również jego ekologiczność. Zapewniając wieloletnią gwarancję i oferując użytkownikom możliwość naprawy narzędzia, przedłuża się jego żywotność. Wiele współczesnych urządzeń uznawanych jest za jednorazowe. Marka NEO TOOLS i GRAPHITE opracowuje elektronarzędzia przeznaczone na wiele sezonów komfortowego wykorzystania. Co więcej, ENERGY+ zawiera w swojej ofercie narzędzia, które przystosowane są do serwisowania. Bogaty asortyment części zamiennych daje produktom drugie życie i oddala ich czas przejścia na emeryturę.
W przypadku systemów akumulatorów nie trzeba martwić się także przewodami, które słyną z częstej awaryjności. Brak obawy o przecięcie lub uszkodzenie kabla, a tym samym o uczynienie urządzenia bezużytecznym, to duży komfort dla tych majsterkowiczów, dla których ważna jest świadomość, że zawsze mogą liczyć na swoje narzędzia.

Maksymalizacja wydajności – akumulatory litowo-jonowe

System ENERGY+ nie ograniczył się wyłącznie do standardowych w wielu ofertach akumulatorów o pojemności 2.0 Ah. Daje możliwość pracy na bateriach 18 V w aż trzech wariantach pojemności i mocy, umożliwiając osiągnięcie pełnego potencjału urządzeniom z bezszczotkowymi silnikami, jak też mającym wyższą moc. ENERGY+ posiada w ofercie:
• akumulator Energy+ 18 V, Li-Ion 2.0 Ah 58G001,
• akumulator Energy+ 18 V, Li-Ion 4.0 Ah 58G004,
• akumulator Energy+ 18 V, Li-Ion 6.0 Ah 58G086.
Jak wiadomo, akumulatory litowo-jonowe uważane są za bezkonkurencyjne na rynku. Przy kompaktowym rozmiarze charakteryzują się możliwością skumulowania aż 2-krotnie większej ilości energii, niż np. akumulatory typu NiMH. Do tego wolno się rozładowują nawet wtedy, kiedy są nieużywane przez okres 3 miesięcy. Zaś ich ładowanie jest szybkie.

Ładowanie mocy ENERGY+

Pod względem łatwości zasilania system akumulatorowy ENERGY+ wyszedł także naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów, zapewniając w swojej ofercie nie jedną, ale dwie ładowarki. W zależności od intensywności użytkowania elektronarzędzi, ale także liczby akumulatorów czy po prostu od upodobań, ENERGY+ udostępnił w swoim asortymencie:
• pojedynczą ładowarkę do akumulatorów ENERGY+ 58G002,
• podwójną ładowarkę do akumulatorów ENERGY+ 58G085.

Dlaczego warto wybrać ENERGY+?

System akumulatorowy ENERGY+ umożliwia komfortową pracę na wysokim poziomie technologicznym

z dwoma wiodącymi markami na rynku elektronarzędzi – GRAPHITE oraz NEO TOOLS. Wyposażony w innowacyjne rozwiązania oraz zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników, spełnia wszystkie wymagania nowoczesnego systemu dla profesjonalistów i majsterkowiczów.

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments