Izolowany wkrętak z grzechotką Wera i uchwytem do trzpieni wymiennych

Izolowany wkrętak z grzechotką i uchwytem do trzpieni wymiennych Kraftform 837 i RA to kolejna tegoroczna nowość niemieckiej firmy Wera, producenta narzędzi ręcznych klasy premium.

Omawiany izolowany wkrętak z grzechotką Wera odmianą cenionej na rynku rękojeści izolowanej Kraftform Kompakt VDE. Tak jak ona jest 2-komponentowy i wyposażony w twarde strefy do szybkiego montażu i miękkie umożliwiające aplikację wysokich momentów obrotowych. W narzędziu zastosowano wygodny w obsłudze mechanizm do szybkiej wymiany izolowanych trzpieni. Omawiana rękojeść różni się od rękojeści Kraftform Kompakt

VDE posiadaniem 2-kierunkowego mechanizmu grzechotkowego. Ma on 40 zębów i skok wynoszący 9°. Kierunek pracy zmienia się sześciokątnym pierścieniem, który uniemożliwia także turlanie się narzędzia. Omawiany wkrętak zapewnia ochronę przed napięciem prądu zmiennego o wartości do 1000 V i przeznaczona jest do prac przy instalacjach elektrycznych niskiego napięcia.

Izolowane trzpienie wymienne nowej generacji

Co ważne, Wera wraz z omawianym wkrętakiem z grzechotką opracowała także nowe izolowane trzpienie wymienne z laserowym oznaczeniem ich rozmiaru. Mają one różnokolorowe uchwyty zgodne z system Take it easy wzorkowego rozpoznawania typów końcówek. Umożliwia on w tym wypadku łatwy dobór prawidłowego trzpienia. Co więcej, Wera również w niewielkim stopniu zmodyfikowała profil trzpieni, aby ułatwić wykorzystanie ich do szybkiego pokręcania dłonią, co – jak wiadomo – zwiększa wydajność pracy.

Zestawy z izolowanym wkrętakiem Wera

Grzechotkową rękojeść izolowaną można kupić pojedynczo lub w dwóch 17-częściowych zestawach Kraftform Kompakt VDE 17 RA 1 i Kraftform Kompakt VDE 17 RA Imperial 1, które zawierają także nowe trzpienie izolowane. Są one również dostępne 17-sztukowych kompletach Kraftform Kompakt VDE Big Pack 1 i Kraftform Kompakt VDE 17 Universal 1 Tool Finder z dwoma rękojeściami Kraftform Kompakt VDE.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments