Internationale Eisenwarenmesse 2016

W dniach 6-8 marca 2016 r. odbędzie się jubileuszowa 40. edycja Międzynarodowych Targów Wyrobów Metalowych (Internationale Eisenwarenmesse) w Kolonii. Jubileusz ten dobitnie potwierdza, że kolońskie Internationale Eisenwarenmesse na stale wpisały się w kalendarz imprez branży metalowej i narzędziowej oraz że są najważniejszym tego typu wydarzeniem na świecie.

Podczas Eisenwarenmesse 2016 odwiedzający będą mogli zapoznać się m.in. z narzędziami, osprzętem, zamocowaniami i zabezpieczeniami oraz artykułami służącymi do usprawniania domów i mieszkań, które są produkowane przez firmy z całego świata. Ponadto na Eisenwarenmess 2016 zorganizowany zostanie bulwar majsterkowiczów (DIY Boulevard).

To wszystko pozwoli odwiedzającym zaznajomić się z szeroką gamą produktów oraz innowacji w sektorze metalowym. Warte odnotowania jest to, że podczas kolejnej edycji Eisenwarenmesse zostanie przybliżony odwiedzającym rynek eCommerce, który to w związku z jego tendencją wzrostową oraz ciągłym rozwojem internetu nabiera coraz większego znaczenia.

Po raz pierwszy w historii jednocześnie z Internationale Eisenwarenmesse 2016 odbędą się Międzynarodowe Targi Towarów Promocyjnych (IAW), co stanowi dla wystawców oraz gości niezwykłe interesujące połączenie. Będą oni mieć niepowtarzalną okazję odwiedzenia obu imprez, co pozwoli im zapoznać się z szerokim asortymentem przedstawionych tam produktów oraz z najnowszymi trendami w handlu. Targi te potrwają od 7 do 9 marca 2016 r.

Niejednokrotnie na łamach „Gazety Narzędziowej” podkreślano, że Eisenwarenmesse jest dla wystawców oraz odwiedzających szansą na nawiązanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów. Jest to niezmiernie istotne z punktu widzenia globalizacji handlu oraz może wywrzeć wyłącznie pozytywne skutki na przyszłości. W ocenie redakcji edycja Eisenwarenmesse 2016 ponownie pozwoli uczestnikom zaprezentować nowe produkty, które znajdą odbiorców na całym świecie, co w rezultacie wpłynie korzystnie na wzrost obrotów w przemyśle metalowym.

Organizatorzy targów wskazują, że w 2014 r. obroty w przemyśle narzędziowym wzrosły o 6,7 % w porównaniu z rokiem 2013. W pierwszej połowie 2015 roku, nastąpił dalszy wzrost o 2,4%. Niezmiernie istotny wpływ na poprawę tej sytuacji miało zwiększenie o 15% importu z krajów azjatyckich. Przedsiębiorcy spodziewają się w dalszym ciągu stabilnej sytuacji na rynku, jak również dalszego wzrostu gospodarki. Zatem odwiedzający oraz wystawcy mogą oczekiwać, że Eisenwaremesse 2016 będzie istotnym dla gospodarki wydarzeniem, podczas którego będzie można na własne oczy przekonać się o ciągłym rozwoju oraz sile branży metalowej, w tymnarzędziowej.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments