Innowacje przemysłowe w centrum uwagi Targów ITM INDUSTRY EUROPE

Spotkania liderów branży przemysłowej i wymiana doświadczeń technologicznych osiągną apogeum na Targach ITM INDUSTRY EUROPE – wydarzeniu, które co roku przyciąga kluczowe marki i ekspertów sektora.

Jego tegoroczna edycja zajmie dziesięć pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich, w których od 4 do 7 czerwca przedstawione zostaną najnowsze innowacje dla przemysłu, w tym zaawansowane technologie oraz premierowe rozwiązania w dziedzinie obróbki metali, produkcji, automatyzacji, i robotyzacji.

Miło nam poinformować, że teren MTP jest już niemal całkowicie przygotowany na przyjęcie bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE, Modernlog i Subcontracting. Z dumą zapowiadamy, że tegoroczna ekspozycja z rozmachem i innowacyjnymi przestrzeniami pokazowymi, w

tym powiększonym Salonem Obróbki Powierzchni, zaskoczy naszych gości. Naszym celem jest zaoferowanie zwiedzającym możliwości spotkań z wiodącymi przedstawicielami branży – komentuje Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Strefa Nauki i Startupów: przyszłość technologii i współpracy

Targi ITM INDUSTRY EUROPE nieprzerwanie pełnią funkcję łącznika między nauką a biznesem, oferując unikalną platformę dla innowacji i rozwijających się przedsięwzięć. W ramach Strefy Nauki i Startupów zaprezentowane zostaną przełomowe wynalazki oraz najnowsze osiągnięcia polskich uczelni i instytutów badawczych. Dr inż. Jakub Jasiczak, przewodniczący Porozumienia Spółek Celowych, zachęca: – Zapraszamy do odwiedzenia naszej Strefy, gdzie nauka spotyka się z biznesem, aby wspólnie kreować przyszłość przemysłu.

Największa Scena TECH w Polsce: innowacje w akcji

DBR77 w partnerstwie z Grupą MTP stworzyło największą Scenę TECH w Polsce, prezentując rewolucyjne rozwiązania dla przemysłu: od robotów po systemy ERP i technologie AR/VR. – To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć w akcji wiodących dostawców i integratorów technologii, oraz żeby zainspirować się do wdrażania innowacji w swojej działalności – mówi Katarzyna Szwarocka, chief marketing officer DBR77.

Turniej Służb Utrzymania Ruchu

Pawilon Automatyki Przemysłowej i Pneumatyki stanie się areną dla Turnieju Służb Utrzymania Ruchu, gdzie wiedza techniczna, zręczność i szybkość decyzji spotkają się z emocjami rywalizacji. Wyzwania, przygotowane przez firmę Pneumat, nie tylko przetestują umiejętności uczestników, ale także zaoferują rozrywkę dla publiczności, wzbogacając doświadczenie targowe.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które co roku nie tylko kreuje przemysłowe innowacje, ale i inspiruje do dynamicznego rozwoju w sektorze B+R.

opr. HB (mat. MTP)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments