Innowacje i nowości marki Norton w 2016 roku

Saint-Gobain HPM Polska na 2016 rok przygotowało specjalną ofertę produktów Norton, wśród których znalazło się wiele nowości z dużym ładunkiem innowacji. Już wkrótce docenią je użytkownicy narzędzi ściernych Norton.

Tworzenie nowych oraz doskonalenie istniejących produktów ściernych od lat jest jednym z najwyższych priorytetów Saint-Gobain HPM Polska. Dzięki uwagom i opiniom klientów oraz wytężonej pracy Działu Badań i Rozwoju w ofercie Norton na rok 2016 znalazły sięm.in.:

  • nowa, wysoce wydajna linia ściernic do cięcia oraz szlifowania Norton Omega,
  • specjalna linia ściernic Norton Rail do cięcia szyn,
  • nowe ściernice spojone Norton
    Vulcan ze spoiwem VS3,
  • papiery wodne oraz krążki ścierne na folii Q175,
  • nowe i bardziej wydajne ściernice lamelkowe Omega.


Wszystkie nowe produkty gwarantują wyższą wydajność pracy oraz lepszy jej komfort. Ma to, jak wiadomo, priorytetowe znaczenie dla użytkowników narzędzi ściernych z przemysłu i rzemiosła. Szczegóły nowej oferty Saint-Gobain HPM Polska zaprezentuje swoim klientom na początku stycznia 2016 r. Będzie ona dostępna u autoryzowanych dystrybutorów marki Norton, których adresy znajdują się są na stronie internetowej abrasives.pl.

– Rynek narzędzi ściernych w Polce jest coraz bardziej konkurencyjny, a wymagania klientów coraz wyższe – powiedziała Magdalena Nolbert, dyrektor sprzedaży dystrybucja przemysłowa w Saint-Gobain HPM Polska. – Motywuje to nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia naszych produktów. Mamy nadzieję, że nowe narzędzia ścierne Norton zostaną docenione przez profesjonalnych użytkowników za innowacyjność, efektywność, jakość i ekonomiczność obróbki. Zaspokajanie potrzeb i wymagań naszych klientów jest i zawsze będzie naszympriorytetem.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar