INDUSTRYmeeting 2018

Targi Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które odbędą się w dniach 20-21 lutego 2018 roku, to nowa odsłona targów przemysłowych organizowanych na wiosnę w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.

Tematami INDUSTRYmeeting są kluczowe technologie przemysłowe obejmujące: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, techniki kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, elementy złączne, BHP, przetwórstwo tworzyw, utrzymanie ruchu oraz badania nieniszczące. Początek roku to doskonały moment, aby odświeżyć dotychczasowe kontakty, a jednocześnie nawiązać nowe relacje biznesowe. Firmy prezentujące się na targach będą miały okazję pokazania zarówno nowości rynkowych, jak i zaprezentowania dotychczasowych rozwiązań oraz produktów. Zwiedzający będą mogli więc na bieżąco śledzić innowacyjne rozwiązania technologiczne.

/> Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jej centrum to znaczący atut tych targów. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD. z3-1Targom towarzyszyć będzie strefa konsultacyjno-seminaryjna stanowiąca doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Wzorem ubiegłej edycji odbędzie się kolejna odsłona seminarium pt. „Materiały Kompozytowe w Przemyśle”. Nie zabraknie również wykładów poświęconych branży BHP, a także licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów jest specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0, gdzie będzie można zasięgnąć informacji o nowej rewolucji przemysłowej. Na stoiskach Wystawców zaprezentowane zostaną liczne maszyny w ruchu z wykorzystaniem 100% ich możliwości.
Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zostanie zaproszona kadra zarządzająca i inżynierska licznych zakładów przemysłowych, dyrektorzy techniczni i wykonawczy, specjaliści, technicy i technolodzy, osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie, specjaliści ds. planowania produkcji, a także pracownicy naukowi. Nad jakością targów czuwa liczne grono silnych partnerów: instytucji branżowych, uczelni wyższych i mediów, którzy wspierają rozwój wydarzenia oraz dbają o jego aspekt merytoryczny (więcej informacji o targach na stronie www.industrymeeting.pl).

z2-2

opr.HB