I TARGI OGRÓD GRUPY PSB

28 listopada 2018 r. po raz pierwszy odbyły się Targi Ogród Grupy PSB. Organizacja targów w końcówce roku pozwoliła sklepom PSB Mrówka na lepsze przygotowanie się do sezonu wiosennego.

 

I Targi Ogród Grupy PSB odbyły się 28 listopada 2018 r. w Ossie k. Rawy Mazowieckiej i miały charakter zamknięty. Zaproszono na nie wyłącznie kontraktowych dostawców i partnerów PSB. Wzięło w nich udział 50 dostawców z branży ogrodowej. Negocjacje z nimi prowadzili reprezentanci 138 Mrówek. Łącznie w targach wzięło udział 560 osób. Markety Mrówka złożyły ponad 2500 zamówień na łączną kwotę 41 mln zł. Liderami pod względem wielkości zamówień byli dostawcy: Dajar,

Polbram, Sobex, Mirpol i Planta. Natomiast wśród kupujących największe zamówienia złożyły firmy: B&H Supply, Neotermo, Omega, WRI i Sambor.

 

Z dużą uwagą wśród kupców z Mrówek spotkała się oferta Stalco. Została oceniona przez bardzo wysoko za swoją kompleksowość i jakość. – Na początku tego roku zaprezentowaliśmy nową ofertę działu produktowego Stalco Garden. Widzimy ogromny potencjał w branży ogrodniczej i pracujemy nad ofertą wzbogaconą o nowe produkty na sezon 2019. Ważnym dla nas było uczestnictwo w zupełnie nowym wydarzeniu, jakim były I Targi Ogrodnicze Grupy PSB. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, mogliśmy zaprezentować regałowe możliwości ekspozycyjne oferty Stalco Garden, jak i indywidualne rozwiązania, w tym również standy i wyspy, które są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też bardzo praktyczne – powiedział Krystian Czapp, dyrektor handlowy Stalco.

 

– Koniec listoopada to dobry okres do rozmów handlowych i ustalania harmonogramu dostaw w przyszłym roku. Wierzymy, że sklepy Mrówka, dobrze zatowarowane w artykuły ogrodowe, sprostają oczekiwaniom klientów u progu przyszłorocznego sezonu ogorodowego – powiedział Mirosław Lubarski, członek zarządu i dyrektor marketingu Grupy PSB Handel S.A.

pins

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments