Home & Garden Congress: jak zwiększyć sprzedaż internetową artykułów z branży dom i ogród

13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Kongres poprowadzą specjaliści praktycy, dzięki czemu będzie można zobaczyć, jak najnowsze rozwiązania e-commerce przekładają się na konkretne efekty.

Udział w wydarzeniu pomaga lepiej dopasować strategię sprzedaży internetowej do aktualnych wyzwań, a także do oczekiwań klientów. Podczas Home&Garden Congress można będzie się dowiedzieć m.in., jak zbudować najbardziej pozytywne doświadczenie klienta (od pierwszego kontaktu z e-sklepem,

po logistykę i obsługę klienta). Jak też zobaczyć, jak wykorzystać nowoczesne technologie, w tym AI, aby zoptymalizować sprzedaż wielokanałową. Będzie można także sprawdzić, jak zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych dzięki cross border e-commerce. Prelegenci zaprezentują między innymi pomysły na wzrost konwersji, a także przykłady narzędzi, które pomagają zwiększyć sprzedaż w e-commerce B2B i B2C.
Kongres będzie również świetną okazją do rozmów i konsultacji z ekspertami oraz rozwijania sieci kontaktów branżowych. Z udziału w Home & Garden Congress skorzystają najbardziej firmy sprzedające produkty dla domu i ogrodu, które chcą zwiększyć sprzedaż online: mebli, artykułów dekoracyjnych, tekstyliów domowych, AGD, oświetlenia oraz sprzętu i produktów dla domu i ogrodu. Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie: www.homeandgardencongress.com. Liczba miejsc ograniczona.

PROMEDIA

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments