HÖGERT TECHNIK SPONSOREM TURNIEJÓW SPEEDWAY EURO CHAMPIONSHIP I MECZÓW ŻUŻLOWEJ REPREZENTACJI POLSKI

Świat żużla wzbogaca się o kolejną firmę, którą pochłonęła magia czarnego sportu. Högert Technik dołącza do grona sponsorów cyklu Speedway Euro Championship. Będzie również obecna podczas meczów Żużlowej Reprezentacji Polski.

Högert Technik to synonim wysokiej jakości narzędzi ręcznych oraz zaufania, którym marka została obdarzona przez rzesze klientów. – Żużel w Polsce ma długą tradycję i wielką grupę kibiców, dlatego wsparcie tego projektu jest naturalną konsekwencją przyjętej strategii marketingowej – komentuje Dorota Abramczuk, specjalista ds. marketingu i PR Högert Technik. To właśnie jakość produktów oraz zaufanie klientów są wspólnymi mianownikami, które połączyły markę Högert Technik z cyklem Speedway Euro Championship, a także

z Żużlową Reprezentacją Polski. – Högert Technik to firma, która dba o najwyższą jakość oferowanych przez siebie produktów. Myślę, że to właśnie ta jakość połączyła markę z projektami prowadzonymi przez One Sport. Nasza współpraca będzie widoczna przede wszystkim dla kibiców, dla których, w miasteczku kibica, przed zawodami SEC oraz meczami ŻRP przygotujemy kilka niespodzianek, związanych z naszymi nowymi partnerami – powiedział Karol Lejman, prezes zarządu One Sport.

 

foto: Jarek Pabijan jarek.pabijan@wp.pl tel +48 601 83 62 58

 

Reprezentantem firmy Högert Technik w świecie żużla będzie indywidualny mistrz Polski Szymon Woźniak. W obecnym sezonie urodzony w Tucholi zawodnik korzystać będzie z narzędzi oferowanych przez Högert Technik. – Czuję się wyróżniony, że tak uznana firma jak Högert Technik obdarzyła mnie zaufaniem. Jestem zaszczycony, że mogę zostać twarzą tej marki w polskim świecie żużlowym. Mam nadzieję, że skutecznie wprowadzę produkty Högert Technik w świat czarnego sportu i dzięki swoim wynikom, tylko potwierdzę ich niezawodność – powiedział Indywidualny mistrz Polski na żużlu Szymon Woźniak.

 

_MG_3515 low

 

Nadmieniamu, że zawody cyklu Speedway Euro Championship zostaną zainaugurowane 23 czerwca w Gnieźnie. Kolejne rundy odbędą się w niemieckim Güstrow (14 lipca) i łotewskim Daugavpils (18 sierpnia). Wielki finał odbędzie się natomiast 15 września na nowym Stadionie Śląskim w Chorzowie.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar