HEŁMY PRZEMYSŁOWE LAHTI PRO L10405

Propozycja absolutnie wyjątkowa i można powiedzieć obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą należycie chronić głowę, nie zmniejszając przy tym komfortu pracy, i uniknąć przy tym ciągłego poprawiania hełmu na głowie.

 

Specjalnie dla wymagających użytkowników w ofercie Lahti Pro dostępny jest hełm przemysłowy oznaczony jako L10405. Jego skorupa wykonana jest z materiału ABS. Charakteryzuje się on dużą twardością oraz udarnością. Jest materiałem bezpiecznym dla człowieka, nietoksycznym i odpornym na działanie rozcieńczonych kwasów, ługów, tłuszczu, soli. Posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, a jednocześnie

sam nie odkształca się przy zmianie temperatur. Nie wchłania wilgoci z powietrza. Skutecznie zabezpiecza głowę przed zranieniem i urazami mechanicznymi.

 

Hełm L10405 przystosowany jest do użytkowania w zakresie temperatur od -10°C do +50°C. Jego kolejną zaletą wyróżniającą go na tle innych dostępnych na rynku produktów tej kategorii jest funkcjonalny czteropunktowy pasek podbródkowy oraz sześcioramienna więźba. Dzięki nim hełm stabilnie układa się na głowie i w czasie pracy nie zmienia swojej pozycji. Dotychczasowi użytkownicy bardzo pozytywnie oceniają liczbę otworów wentylacyjnych oraz płynny system regulacji dopasowania do obwodu głowy za pomocą kółka.

 

Hełm L10405 dostępny jest w sześciu wersjach kolorystycznych: białej, niebieskiej, pomarańczowej, zielonej, żółtej oraz czerwonej. Za sprawą specjalnych bocznych otworów montażowych możliwe jest zwiększenie funkcjonalności hełmu poprzez zamontowanie dedykowanych nauszników przeciwhałsowych (L1700200) lub osłon twarzy (L1520400, L1520500). Znajdziemy je także w ofercia Lahti Pro.
Hełm L10405 spełnia wymagania normy EN 397 i ma drugą kategorię bezpieczeństwa. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują skutecznej ochrony i wygodyużytkowania.

 

JCh
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments