Grzechotka oraz klucze imbusowe sześciokątne i Torx marki Högert Technik

Oferta produktowa marki Högert Technik została poszerzona o grzechotkę kompozytową (HT1R352), klucze imbusowe sześciokątne (HT1W806) oraz z końcówką Torx (HT1W817).


Grzechotka kompozytowa Högert Technik HT1R352

W profesjonalnej grzechotce kompozytowej Högert Technik 1/2” zastosowano precyzyjny mechanizm zapadkowy (72 zęby), wykonany z wysokogatunkowej stali chromowo-molibdenowej CrMo. Korpus, bazujący na tworzywie plastycznym, nadaje rękojeści odpowiedni kształt, chroni narzędzie przed korozją oraz zapewnia ergonomię pracy. Uchwyt antypoślizgowy wykonano z materiału dwukomponentowego (PP+TPR). Dzięki zastosowanym tworzywom narzędzie jest lżejsze od stalowej grzechotki o około 25%.
Grzechotka ma 250 mm długości, łatwy w obsłudze przełącznik kierunku prawo/lewo oraz blokadę nasadki z mechanizmem odpowiedzialnym

za jej zwalnianie. Kąt roboczy pracy wynosi 5°, przez co narzędzie szczególnie sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni.


Klucze imbusowe i Torx Högert Technik kodowane kolorystycznie

Klucze imbusowe (9 szt.) o przekroju sześciokąta (HT1W806) są wykonane z wysokogatunkowej stali S2, która zapewnia odporność na odkształcanie i ścieranie. Zestaw zawiera klucze o wymiarach: 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm. Dzięki kulistej końcówce jest możliwa praca pod kątem do 30°, przez co poszerza się funkcjonalność narzędzia.
Kodowane kolorystycznie są też klucze Torx Högert Technik (HT1W817). Zestaw zawiera 9 kluczy wykonanych z wysokogatunkowej stali S2 o wymiarach: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 i T50. Kolorowe wykończenie narzędzi zapewnia szybką identyfikację ich rozmiarów. Dodatkowo klucze są umieszczone w plastikowym opakowaniu zbiorczym z przegródkami oznaczonymi wymiarami.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar