GRZECHOTKA NEO 08-543

Ofertę narzędzi mechanicznych NEO klasy 3/8” rozszerzył poręczny klucz grzechotkowy 08-543 z obrotową głowicą do pracy w miejscach o utrudnionym dostępie.

Grzechotka 3/8” NEO 08-543 ma długość 200 mm, zabierak kwadratowy 3/8” i korpus wykonany ze stali chromowo-wanadowej. Narzędzie zostało wyprodukowane zgodnie z normą DIN 3122, zaś jego jakość potwierdza TÜV i 25-letnia gwarancja. Wyposażono je w 72-zębowy mechanizm zapadkowy umożliwiający precyzyjną pracę. Wykonano go z wyjątkowo trwałej stali chromowo-molibdenowej i tym samym znacznie wydłużono żywotność narzędzia. W grzechotce

3/8” NEO 08-543 zastosowano obrotową głowicę. Rozszerza ona gamę jej aplikacji o ciasne przestrzenie czy miejsca z utrudnionym dostępem. W prezentowany narzędziu znajdziemy też blokadę nasadki zapobiegającą jej zsunięciu się z zabieraka. Uchwyt grzechotki jest ergonomiczny, wykonany z dwukomponentowego tworzywa sztucznego. Zapewnia on wygodne operowanie narzędziem oraz sprawia, że nie wyślizguje się ono z dłoni. Naszym zdaniem, grzechotka 08-543, tak jak pozostałe produkty marki NEO, spełnia wysokie wymagania profesjonalistów.

opr. HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments