GRUPA TOPEX w ZESTAWIENIU 1000 COMPANIES TO INSPIRE EUROPE 2018

Niedawno opublikowano najnowszy ranking 1000 Companies to Inspire Europe przygotowany przez London Stock Exchange. Do najprężniej rozwijających się europejskich firm jego autorzy zaliczyli 30 polskich przedsiębiorstw, w tym Grupę Topex.

 

Presitiżowy ranking 1000 Companies to Inspire Europe obejmuje małe i średnie firmy europejskie o dużej dynamice rozwoju oraz prognozowanym istotnym znaczeniu w przyszłości dla wzrostu gospodarczego, tworzenia innowacyjnych produktów i miejsc pracy. Podmioty te już obecnie wyróżniają się pod tymi względami na rynku i są liderami w swoich branżach. W ich posiadaniu znajduje się ponad 8000 patentów i znaków towarowych. Największą grupę przedsiębiorstw (20%) z rankingu London Stock Exchange stanowiły firmy

z sektora produkcyjnego i inżynierii, zaś drugą pod względem wielkości (11%) podmioty z rynku żywności i napojów. Cieszy więc fakt, że Grupa Topex działająca na runku narzędziowym została doceniona przez autorów raportu London Stock Exchange. – To dla nas ogromne wyróżnienie. 1000 Companies to Inspire Europe 2018 to prestiżowa lista najlepiej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Europie, które przyczynią się do kształtowania trendów w gospodarce na tym rynku. W imieniu swoim i całego zarządu chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym pracownikom i partnerom handlowym za to, że przyczynili się do tego sukcesu – powiedział Piotr Potowski, prezes zarządu w Grupie Topex.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments