GRUPA TOPEX POMAGA SŁUŻBIE ZDROWIA W WALCE EPIDEMIĄ KORONAWIRUSA

Grupa Topex dołączyła do firm, które pomagają polskiej służbie zdrowia w walce z epidemią koronawirusa, i przekazała darowiznę na rzecz Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie w postaci środków ochrony osobistej.

Po konsultacji z dyrekcją Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, Grupa Topex przekazała tej jednostce leczniczej środki ochrony osobistej, które posiada w swoim asortymencie. Do lekarzy z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA trafiło 9921 sztuk okularów ochronnych oraz masek przeciwpyłowych. Są one niezbędne dla zabezpieczenia pracowników Szpitala w trudnym czasie

epidemii koronawirusa.

– Tak, zdecydowaliśmy się na ten ruch, pomimo niepewności biznesowej, jaka nam wszystkim dziś towarzyszy. Mamy przekonanie, że tylko jednocząc siły, każdy na skalę swoich możliwości, możemy przejść przez ten trudny czas i przyśpieszyć nasz powrót do normalności. Przy okazji pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim pracownikom Grupy Topex – każdego dnia czuję olbrzymie wsparcie i zrozumienie z Waszej strony – dziękuję. Życzę dużo zdrowia dla czytelników GN – powiedział Piotr Potowski, dyrektor generalny Grupy Topex.

opr. HB

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar