Grille ogrodowe od firmy TOYA

Choć tegoroczna wiosna jest dość kapryśna i zimna, są tacy, którzy już dawno rozpoczęli sezon grillowy. Dla nich oraz tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli kulinarnych zabaw z kiełbasą, kaszanką, boczkiem i karkówką, sklep internetowy www.toya24.pl przygotował aż sześć nowych grilli różnego typu.

Różniące się wielkościami, kształtami i funkcjami grille zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających kucharzy. Wszystkie oferowane modele wykonane są z trwałej i estetycznej blachy malowanej proszkowo na kolor czarny. Wśród nowej oferty grilli znajdziemy zarówno modele otwarte (99519, 99520), jak i wyposażone w pokrywy. Wszystkie z tej drugiej grupy mają ruchome przegrody do regulacji przepływu

powietrza, a część została wyposażona dodatkowo w termometry (99512, 99513, 99514, 99584).
  
Nowe grille w ofercie sklepu toya24.pl mają chromowane lub wykonane ze stali nierdzewnej ruszty, ułatwiające utrzymanie ich w czystości, z funkcją regulacji wysokości nad paleniskiem. Wszystkie nowe modele wyposażone są w kółka transportowe, a w wielu znajdziemy dodatkowe półki boczne (także drewniane w modelu 99581), na których można ustawiać naczynia, sztućce czy gotowe potrawy. Oferowane grille mogą być okrągłe lub prostokątne. Mamy wśród niech najmniejsze modele (99580), które można z łatwością przewozić w bagażniku samochodu między kolejnymi polami biwakowymi, nieco większe wersje „kameralne” i pokaźne modele dwufunkcyjne (grill + wędzarnia), z rusztu których grillowanych potraw wystarczy do nakarmienia kilkunastu osób na sporej ogrodowejimprezie.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments