Górskie i drifterskie spotkanie z YATO

1 września odbyło się spotkanie Sklepów Patronackich YATO z regionu Dolnego Śląska. Jego doskonałą oprawą stała się IV Runda Driftingowych Mistrzostw Polski w Karpaczu.

 

 

Czwarta Runda Driftingowych Mistrzostw Polski w Karpaczu to jedyne, jak dotychczas, zawody górskie tej dyscypliny sportów motorowych. Rozgrywane były na krętych, stromych ulicach Karpacza, dzięki czemu nie miały sobie równych i budziły gorące emocje wśród pasjonatów samochodowego driftu. Na firmowe spotkanie marki YATO przybyło 50 osób reprezentujących 25 firm dystrybuujących narzędzia wrocławskiej spółki TOYA S.A. w Polsce południowo-zachodniej.
– Ze specjalnie zaplanowanych w serwisie YATO wydarzeń wśród naszych partnerów handlowych dużym wzięciem

cieszyła się prezentacja nowości produktowych, a wśród nich gamy palników na propan-butan oraz narzędzi z siłownikami hydraulicznymi – poinformował Adam Godula, kierownik marketingu w TOYA S.A. – W tym samym czasie grono naszych gości i miłośników sportów motorowych miało możliwość bezpośredniego spotkania z dwojgiem kierowców startujących w barwach YATO: Karoliną Pilarczyk i Tomaszem Chwastkiem. Była także gratka dla fanów – autograf kierowców bezpośrednio na koszulce YATO Drift Team.
Przypomnijmy, Toya SA jest sponsorem dwóch wspomnianych kierowców-drifterów. Karolina Pilarczyk startuje na BMW serii 3 z silnikiem LS3 6.2L od Corvetty, a Tomasz Chwastek na Nissanie 200 SX S14.
Dzień na kibicowaniu błyskawicznie zleciał partnerom handlowym YATO. Zaś wieczór został zwieńczony TruckBar Party. – Drift w Polsce to ciągle nowa dyscyplina sportu motorowego, ale jego popularność rośnie w imponującym tempie –  powiedział nam Adam Godula kierownik marketingu TOYA. – Zapraszamy wszystkich czytelników „Gazety Narzędziowej” do wspólnego kibicowania z YATO.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar