Gładkie ściany z GRAPHITE

GRAPHITE_szlifierka_do_gipsu_59G262__Na sklepowe półki trafiła szlifierka do gipsu GRAPHITE 59G262. Nowe elektronarzędzie jest mocną propozycją dla użytkowników poszukujących kompaktowych i wydajnych rozwiązań.

Podstawowym parametrem nowej szlifierki jest wysoka moc znamionowa. Silnik napędzający urządzenie generuje 1050 W, dzięki czemu umożliwia utrzymywanie stabilnej prędkości obrotowej tarczy oraz płynną regulację w zakresie od 800 do 2300 obrotów na minutę. Pozwala to skutecznie i szybko usunąć nierówności z pokrytych gładzią powierzchni. Urządzenie pracuje z tarczami o średnicy do 225mm.

Atutem urządzenia jest

jego kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja. Nowa szlifierka GRAPHITE waży zaledwie 3,5 kilograma, czym wyróżnia się wśród konkurencyjnych rozwiązań. Niska masa sprawia, że narzędzie świetnie sprawdzi się w małych lub ograniczonych przestrzeniach wymagających precyzji. GRAPHITE 59G262 wyposażona jest w układ zasysania pyłu, którego siłę można dostosować do konkretnego zadania. Rozwiązanie gwarantuje wygodę  pracy oraz lepszą widoczność obrabianej powierzchni. Co więcej, pył może być odprowadzany do worka (w zestawie) lub odsysany za pomocą odkurzacza przemysłowego.

Wysokie parametry użytkowe, ergonomiczna i kompaktowa budowa oraz przemyślane funkcjonalności powodują, że nowa szlifierka GRAPHITE to rozwiązanie dla specjalistów szukających wydajnych elektronarzędzi. Więcej informacji na temat nowej szlifierki oraz innych elektronarzędzi i akcesoriów marki GRAPHITE na graphite.pl.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments