Generator Milwaukee MX FUEL™ MXF PS-602

Generator Milwaukee® MX FUEL™ MXF PS-602 to przetwornica wykorzystująca akumulatory Milwaukee® MX FUEL™ do zasilania urządzeń przewodowych.

Ciągła moc 1800 W

Generator prądu Milwaukee® MX FUEL™ MXF PS-602 przeznaczony jest do zasilania młotowiertarek, pilarek, szlifierek kątowych itp., ładowarek elektronarzędzi czy smartfonów, tabletów, laptopów itd. Generator Milwaukee® MX FUEL™ umożliwia pobór 3600 W mocy szczytowej i 1800 W mocy ciągłej. Można nim jednocześnie zasilać elektronarzędzie wymagające prądu zmiennego 230 V o natężeniu 16 A i urządzenie małej mocy, np. ładowarkę akumulatorów.

Zaawansowany inwerter

Zastosowany w generatorze MX FUEL™ MXF PS-602 zaawansowany inwerter przekształca prąd stały w zmienny o dokładnej charakterystyce sinusoidalnej, dzięki

czemu podłączone do niego urządzenia elektroniczne nie są narażone na uszkodzenia. Generator prądu do swojej pracy wymaga jednego lub dwóch akumulatorów MX FUEL™ o napięciu 72 V. Umożliwia też ich ładowanie – wtedy należy podłączyć go do sieci elektrycznej. O dostępnym zapasie energii w akumulatorach zasilających generator informują 4-diodowe wskaźniki. Np. podłączone do niego dwa rekomendowane przez Milwaukee® akumulatory MX FUEL™ XC406 (72 V/6.0 Ah) oferują sumaryczną ilość energii wynoszącą 864 watogodzin, co w przypadku większości zastosowań budowlanych wystarcza na cały dzień pracy. Np. pozwalają one na wykonanie szlifierką kątową ponad 300 cięć prętów zbrojeniowych o średnicy 18 mm i wbicie gwoździarką elektropneumatyczną do 1200 gwoździ o długości 76 mm.

Mocna i trwała konstrukcja

Generator prądu MX FUEL™ MXF PS-602 wyposażony jest w obudowę klatkową wykonaną ze stalowych profili, która chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zastosowano w nim technologię ONE-KEY™ z łącznością Bluetooth®, która m.in. oferuje oparte na chmurze sieciowe śledzenie wyposażonych w nią elektronarzędzi i platformę zarządzania parkiem maszynowymi z funkcją ich zdalnego blokowania w przypadku kradzieży.

Naszym zdaniem, generator Milwaukee® MX FUEL™ MXF PS-602 w pełni zastępuje spalinowe agregaty prądotwórcze o mocy rzędu 1800 W i na placach budów ułatwia zaopatrzenie pracowników w prąd, eliminując kable, rozdzielacze itp. Jest urządzeniem ekologicznym nieemitującym spalin i CO2 oraz łatwym w obsłudze, które nie wymaga dostarczania benzyny, pilnowania poziomu oleju itp.

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments