Festool rusza z akcją: Wyślij narzędzie na wakacje

Lato to czas wakacji. Jednakże nie tylko ludzie, lecz także narzędzia potrzebują odpoczynku, podczas którego warto dokonać ich przeglądu technicznego. Dlatego Festool Polska uruchomił promocję, która pozwoli sprzętowi klientów na mały wakacyjny odpoczynek w Centralnym Serwisie Festool, z którego wróci z praktycznym upominkiem.

Wakacyjna promocja z pewnością przyciągnie uwagę rzemieślników, profesjonalistów i majsterkowiczów. Od 1 lipca do 31 sierpnia każdy klient, który zleci płatną naprawę narzędzia w Centralnym Serwisie Festool, razem z naprawioną maszyną otrzyma okulary przeciwsłoneczne.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Centralny Serwis Festool to gwarancja fachowej naprawy narzędzi. Doświadczeni mechanicy korzystają tylko z oryginalnych części, zaś przeglądu maszyn

dokonują przy użyciu unikalnego systemu diagnostycznego Festool. Jak wiadomo, regularny przegląd narzędzi to gwarancja bezpiecznej pracy. Serwis Festool sprawdza stan techniczny, wymienia zużyte części i dostosowuje narzędzie do potrzeb klientów, aktualizując oprogramowanie, i wystawia Certyfikat Bezpieczeństwa Elektrycznego. Co ważne, dodatkowo wszystkie płatne naprawy objęte są 12-miesięczną gwarancją.


W wygodny sposób naprawę można zlecić online, korzystając z konta MyFestool, strony festool.pl lub do aplikacji FestoolWork. Pozwala to oszczędzić czas na osobistą wizytę w serwisie. Zaś narzędzie wraca w idealnym stanie już po 3 dniach.
Ponieważ promocja trwa w okresie letnim, więc to doskonała okazja, by zadbać o swoje narzędzia podczas wakacyjnej przerwy w pracy. Zaś okulary przeciwsłoneczne to nie tylko praktyczny gadżet, ale także wyraz wdzięczności za zaufanie do marki Festool.

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 r. Regulamin promocji dostępny jest na stronie Festool. Promocją objęte są naprawy płatne narzędzi, którym upłynął okres Gwarancji All-Inclusive.

HB (opr. mat . Festool)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments