FESTOOL ROADSHOW 2021 ZAKOŃCZONY Z OGROMNYM SUKCESEM FREKWENCYJNYM I BIZNESOWYM

Tegoroczny Festool Roadshow 2021 odbywał się od 20 września do 16 października. Odwiedził 17 miast w Polsce i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem profesjonalistów z branży stolarskiej, ciesielskiej i remontowo-budowlanej.

Dla fachowców z branży stolarskiej odbyło się jedenaście spotkań od 20 września do 2 października, zaś dla profesjonalistów z branży remontowo-budowlanej – sześć od 11 do 16 października. W tym roku roadshow obsługiwało 6 samochodów Festool Polska, a pokazy odbywały się w namiotach na specjalnie przygotowanych mobilnych stanowiskach warsztatowych bogato zaopatrzonych

w sprzęt Festool. – Przedstawiliśmy na nich cały asortyment elektronarzędzi i akcesoriów Festool, skupiając się głównie na nowościach, m.in. zagłębiarce TSC 55 K, frezarce górnowrzecionowej OF 1010 R oraz zakrętarce udarowej TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact – poinformowała Paulina Wróbel, szefowa działu marketingu i szkoleń w Festool Polska. – Odbyły się także pokazy działania technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej Festool TKS 80. Technologia ta redukuje do zera ryzyko poważnych urazów dłoni i palców, do jakich dochodzi podczas cięcia piłami tarczowymi, i podnosi bezpieczeństwo pracy na najwyższy poziom.

Jak zawsze, Festool Roadshow jest bardzo dobrą okazją do wypróbowania sprzętu niemieckiego producenta elektronarzędzi. W tym roku skorzystało z niej bardzo wiele osób, które przekonały się, że elektronarzędziami i systemowym osprzętem Festool uzyskuje się rezultaty najwyższej jakości w sposób efektywny, precyzyjny i ekonomiczny. Na każdym z przystanków do dyspozycji uczestników roadshow byli doświadczeni doradcy techniczni z Festool Polska. Udzielali porad i odpowiadali na pytania dotyczące sprzętu Festool. Podczas prowadzonych rozmów żywo dyskutowano na temat możliwości roboczych urządzeń i narzędzi stosowanych w robotach remontowo-budowlanych, technik pracy, a także wymieniano się informacjami dotyczącymi eksploatacji maszyn, jakości akcesoriów itp.

Aby uatrakcyjnić uczestnictwo w tegorocznym Festool Roadshow, organizatorzy przeprowadzili dwa konkursy. Pierwszy z nich nosił nazwę „Pod właściwym kątem” i polegał na najbardziej precyzyjnym ustawieniu pod kątem nowej szyny prowadzącej FS. Zdobywcy pierwszego miejsca otrzymali zestaw energii SYS3 ENG 18V 2×5,2/TLC6, drugiego – lampkę roboczą SYSLITE UNI (769079), a trzeciego – zestaw gadżetów Festool. Drugi konkurs „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” polegał na wykonaniu jak najdłuższego połączenia szyn prowadzących FS. Wszyscy jego uczestnicy zostali nagrodzeni czapkami z daszkiem lub okularami przeciwsłonecznymi z logo Festool, a zwycięscy otrzymali firmowe bluzy.

Tegoroczny Festool Roadshow był odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na spotkania branżowe i biznesowe, które zostały ograniczone przez trwającą wciąż pandemię koronowirusa. Bardzo nas cieszy jego ogromny sukces, którego rozmiary przeszły nasze oczekiwania – stwierdza Paulina Wróbel. – Dziękujemy naszym partnerom handlowym za duże zaangażowanie w cykliczny projekt Festool Roadshow oraz wszystkim, którzy w tym roku wzięli w nim udział, za bardzo liczne oraz aktywne uczestnictwo.

pins
justify-content: center; flex-direction:row;'>