FESTOOL ROADSHOW 2021 – TESTY NOWOŚCI I ATRAKCYJNE NAGRODY

Festool Polska zaprasza na Roadshow 2021, który startuje już 20 września w Bydgoszczy. W tym roku Roadshow odbędzie się w aż siedemnastu miastach w Polsce.

Dla wszystkich fachowców – prezent

Festool zaplanował ciekawe atrakcje, w tym konkurs na precyzję „Pod właściwym kątem” oraz międzymiastową rywalizację „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej”. Co najważniejsze, będzie można wziąć udział w pokazie elektronarzędzi i zobaczyć je w akcji, przetestować i poznać magię Festool. Dla fachowców z branży stolarskiej podczas Festool Roadshow

2021 odbędzie się jedenaście spotkań – od 20 września do 2 października. Natomiast dla specjalistów z sektora remontowo-budowlanego – sześć spotkań od 11 do 16 października. Dla tych, którzy zarejestrują się wcześniej na stronie www.festool.pl/roadshow, przewidziano prezenty powitalne, termokubki Festool. Aby otrzymać kubek, należy wypełnić formularz na stronie najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wybranego wydarzenia oraz zachować w formie cyfrowej lub drukowanej kupon.

Dwa atrakcyjne konkursy

Festool zaprasza na konkurs „Pod właściwym kątem”, na najbardziej precyzyjne ustawienie pod kątem nowej szyny prowadzącej FS. Liczy się dobre oko i odrobina szczęścia! Nagroda główna to zestaw energii SYS3 ENG 18V 2×5,2/TLC6 o wartości ponad 1500 zł, drugie miejsce zostanie uhonorowane lampką roboczą SYSLITE UNI (769079), a trzecie – zestawem gadżetów Festool.
Ponadto siedemnaście przystanków Roadshow 2021 bierze również udział w konkursie „Bijemy rekord z szyną FS – razem możemy dalej” na najdłuższe połączenie szyn. Każdy, kto zabierze na Roadshow szynę Festool, dostanie prezent w postaci czapki z daszkiem lub okularów przeciwsłonecznych, a po zakończeniu całej trasy Roadshow 2021 zostanie wyłonione zwycięskie miasto, z którego wygrani otrzymają bluzy Festool!

Poznaj narzędzia Festool

Doradcy techniczni Festool opowiedzą o elektronarzędziach, odpowiedzą na wszystkie pytania i zaprezentują nowości, a wśród nich m.in. zagłębiarkę TSC 55 K, frezarkę górnowrzecionową OF 1010 R oraz zakrętarkę udarową TID 18 wraz z akumulatorem 4.0 Ah Li-HighPower Compact.
Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w niezwykłym pokazie działania technologii SawStop w stolikowej pilarce tarczowej TKS 80. Dzięki temu systemowi, ryzyko najpoważniejszych urazów, do jakich dochodzi w trakcie cięcia, zostało zredukowane do minimum.

Do zobaczenia na Roadshow 2021! Trasa i harmonogram spotkań na: www.festool.pl/roadshow

opr. HB (mat. Festool)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments