Festool Roadshow 2016

W kwietniu i maju przemierzała Polskę pokazowa ciężarówka Festool. Tegoroczny Festool Roadshow odbył się pod hasłem: „Lepiej pracować z systemem. Perfekcja w każdym szczególe”. Podczas wizyt pokazowej ciężarówki u autoryzowanych dystrybutorów Festool można było przetestować narzędzia niemieckiego producenta oraz skorzystać z porad doradców technicznych.
Festool Roadshow zaczął się 25 kwietnia w poznańskiej firmie Fachman, natomiast ostatnim jego przystankiem był żorski Tech-Mar – 12 dni później. Na trasie z Poznania do Żor ciężarówka Festool gościła w firmach: Bimex (Września), Bosch Centrum Agares (Gdańsk), ToolCenter (Warszawa), Pak-Drew (Siedlce), EPI Narzędziownia (Łódź), PW Metal (Kraków) i

CT Jaworzno (Jaworzno). Informacje o Festool Roadshow rozpowszechniano w regionalnych mediach, portalach społecznościowych, na banerach oraz plakatach. Wysłano również indywidualne zaproszenia do firm wykorzystujących w swojej pracy elektronarzędzia marki Festool. Uczestnikami wydarzenia byli profesjonalni rzemieślnicy oraz osoby zainteresowane ofertą maszyn niemieckiego producenta.

Głównym celem Festool Roadshow było zapoznanie polskich użytkowników elektronarzędzi z bogatą ofertą produktową i technologiczną Festool oraz umożliwienie im przetestowania niemalże wszystkich narzędzi i systemów Festool w praktyce. Goście mieli możliwość zasięgnięcia porad technicznych od doświadczonych doradców technicznych Festool, którzy odpowiadali na najtrudniejsze pytania. Proponowali innowacyjne rozwiązania, prezentowali efektywne techniki pracy i rozwiewali wszelkie wątpliwości. Na miejscu spotkań zaproszeni goście mieli do dyspozycji sześć stanowisk testowych. Dwa z nich znajdowały się w naczepie ciężarówki, zaś kolejne cztery tuż obok niej. Stanowiska były wyposażone nie tylko w maszyny i narzędzia Festool, ale także w materiały eksploatacyjne przeznaczone do testowania. Każdy z uczestników wydarzenia mógł swobodnie sprawdzić narzędzia Festool podczas pracy oraz przekonać się o ich efektywności, wydajności i dokładności. Rzemieślnicy wnikliwie testowali narzędzia Festool oraz zadawali pytania na temat ich możliwości technologicznych, zastosowania, sposobu pracy oraz dostępnych materiałów eksploatacyjnych. Doradcy techniczni Festool mieli więc pełne ręce roboty. Do dyspozycji gości były systemy: oklejania krawędzi CONTURO, frezowania, szlifowania oraz polerowania, cięcia i renowacji. Zaprezentowano również bogatą ofertę elektronarzędzi akumulatorowych. Podkreślano zalety i korzyści płynące z gwarancji Service all-inclusive, takie jak: 36-miesięczna ochrona przed kosztami napraw i kradzieżą, 10-letnia dostępność części zamiennych (od momentu zakończenia produkcji) oraz możliwość zwrotu elektronarzędzia w ciągu 15 dni bez podawania przyczyny.

Spotkania w każdym z miast miały podobny charakter. Warto wspomnieć, że partnerzy handlowi Festool, będący gospodarzami poszczególnych przystanków Festool Roadshow, przygotowali dla swoich gości ciepły poczęstunek oraz ufundowali nagrody i gadżety, które otrzymali najbardziej aktywni uczestnicy spotkań. Na każdym z przystanków ciężarówki Festool goście mogli wziąć udział w konkursie i spośród tych osób na zakończenie Festool Roadshow w Polsce wyłoniono zwycięzcę, który otrzymał nagrodę główną – wyrzynarkę Festool CARVEX PSC 420.

Festool Roadshow 2016 kolejny raz potwierdził, że produkty Festool budzą u użytkowników elektronarzędzi pozytywne emocje, a to za sprawą ich optymalnego dopasowania do wykonywanych prac, precyzji obróbki, wysokiej jakości wykonania, szerokiej oferty innowacyjnego osprzętu, nowoczesnego wzornictwa i zaawansowanej ergonomii. Dla rzemieślników używających narzędzi Festool oznacza to wyższą jakość wykonanych usług i dotrzymywanie terminów prac. Naszym zdaniem maszyna Festool w rękach fachowca to dla klientów znak, że swoją pracę traktuje on poważnie i jest w stanie wykonać ją szybko i perfekcyjnie.
 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments