Festool Roadshow 2015

We wrześniu do czterech miejsc w Polsce zawitał pokazowy truck firmy Festool z rozwiązaniami dla branży samochodowej. Odwiedził Nową Wieś, Chojnice, Łódź i Piekary Śląskie.

Technologie Festool przeznaczone dla branży samochodowej (automotive) zaprezentowano u autoryzowanych partnerów handlowych Festool w firmach: Autokolor (Nowa Wieś), ERMO (Chojnice), „Inez” Ali Alla (Łódź) oraz Auto-Color Witkowscy Sp.J. (Piekary Śląskie).

Uczestnikami spotkań byli lakiernicy i blacharze zajmujący się renowacją karoserii samochodowych. Głównym celem trucka Festool było zapoznanie ich z elektronarzędziami i akcesoriami Festool przeznaczonymi dla branży automotive oraz umożliwienie im przetestowania

tych produktów. Ważną częścią spotkań były rozmowy z doświadczonymi doradcami technicznymi i prezenterami Festool, którzy odpowiadali na każde, nawet najtrudniejsze pytania dotyczące prezentowanych technologii i rozwiewali wszelkie wątpliwości. Każdy z zaproszonych gości przechodził przez pięć stanowisk, tzw. pit stopów. W pierwszym rejestrował się, w drugim zapoznawał się z historią firmy Festool i jej 90-letnim doświadczeniem w produkcji oraz opracowywaniu technologii dla przemysłu i rzemiosła, w trzecim poznawał rozwiązanie 1500-Finish przeznaczone do szlifowania i polerowania karoserii, w czwartym – technologię szlifowania szpachli samochodowej w czterech krokach, a w piątym – zestawy narzędzi automotive. Dla uczestników spotkania nie zabrakło oczywiście gadżetów i nagród, a główną była polerka rotacyjna Festool SHINEX RAP 150-14 FE-Set Automotive.

– Festool  Roadshow spotkał się z dużym zainteresowaniem polskich lakierników i blacharzy samochodowych – powiedział Konrad Marciniak, dyrektor sprzedaży Festool Automotive w Festool Polska. – Podczas Festool Roadshow w Polsce dyskutowano o prezentowanych technologiach i porównywano je do rozwiązań konkurencyjnych. Sądzimy, że nasz tour poszerzył wiedzę o marce Festool i umocnił jej pozycję jako wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży automotive.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments