FESTOOL: PRACE REMONTOWE BEZ TAJEMNIC

Firmy remontowo-budowlane w Polsce przeżywają okres boomu. Zapotrzebowanie na ich usługi rośnie i ta tendencja w kolejnych latach ma się utrzymywać. Dlatego powstają nowe firmy remontowo-budowlane.

Prace renowacyjne są często bardzo skomplikowane i zróżnicowane, a szeroki zakres wykonywanych prac w dużej mierze uniemożliwia ich zaplanowanie lub wykonanie zlecenia w terminie. Firma Festool, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, proponuje rozwiązania systemowe, dzięki którym praca przebiega w sposób wydajny, niezawodny i czysty. W ostatnich latach wzrosła liczba prac remontowych i renowacyjnych. Zakres wykonywanych prac jest obszerny i wymaga fachowej wiedzy, która będzie pomocna między innymi przy usuwaniu starych wykładzin podłogowych czy innych materiałów. Nie jest to łatwe wyzwanie.

Firmy remontowo-budowlane muszą pracować szybko i terminowo oraz nie mogą przekraczać założonych kosztów. Bardzo ważnym elementem w realizacji projektu jest utrzymanie miejsca pracy w czystości. Wydajność i precyzja są bardzo ważne, gdyż przyczyniają się do zminimalizowania nakładów i czasu pracy. To ważne zarówno z punktu widzenia klienta, jak i wykonawcy.

Festool_renovation_02

Wydajna, czysta praca bez pyłu – garść szczegółów

Jednym z najmniej przyjemnych elementów prac remontowych jest obróbka betonu, jastrychu, płytek, resztek kleju, tynku czy innych powłok, które są na sufitach, ścianach, podłogach czy fasadach. Festool oferuje szeroki asortyment rozwiązań systemowych: od odpowiedniego urządzenia przez optymalny system odsysania po zróżnicowany asortyment wyposażenia odpowiedniego do różnych materiałów. Z naszym systemem renowacje przebiegają szybko, wydajnie, niezawodnie i bez uszczerbku dla zdrowia. Dla firmy remontowo-budowlanej to gwarancja profesjonalnego wizerunku i długofalowego sukcesu.

Festool_renovation_08

Inteligentna i wydajna praca w systemie

Zamiast usuwać z trudem tynki, kleje, farby i inne powłoki przy pomocy młotowiertarki, warto skorzystać z wygodniejszego rozwiązania z oferty Festool: szlifierki z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130. W połączeniu z odkurzaczem mobilnym CTM 36 E AC HD nadaje się ona wprost idealnie do bezpyłowego usuwania różnego rodzaju materiałów. Przy dobrym przygotowaniu podłoża oraz za sprawą różnorodnych tarcz diamentowych można sprostać wszelkim wyzwaniom. Dzięki odchylanemu segmentowi możliwa jest praca blisko krawędzi, przy ścianie. Sprężysty wieniec szczotek oraz opatentowana spirala odsysająca gwarantują doskonałe wyniki prac i, co za tym idzie, czyste otoczenie. Tradycyjna szlifierka kątowa jest jednym z najbardziej uniwersalnych elektronarzędzi i z tego powodu stosowana jest w bardzo różnych sytuacjach: przy pomocy szlifierki kątowej zazwyczaj obrabia się prawie wszystko: płytki, beton, jastrych, płyty do suchej zabudowy, a także dachówki. Jednak do tej pory wiązało się to z powstawaniem dużej ilości pyłu.

Festool_renovation_03

Festool znalazł jednak na to rozwiązanie w postaci systemu cięcia z osprzętem diamentowym DSC AG 125 FH. System ten zapewnia cięcie z wolnej ręki w połączeniu z odkurzaczem mobilnym CTM 36 E AC HD. Zwłaszcza takie prace jak przycinanie i wycinanie mineralnych materiałów budowlanych oraz przycinanie płytek i płyt z kamienia naturalnego nie wiążą się już z pyłem. Szlifierka kątowa wyposażona jest w kompaktową osłonę ssącą, co pozwala dokonywać nawet niewielkich wycięć i pracować w naprawdę ciasnych miejscach. Inteligentne rozwiązanie: obecność osłony nie pogarsza widoczności linii cięcia. Dzięki składanej osłonie nawet cięcia tuż przy ścianie nie są problematyczne. System do cięcia DSC-AG z szyną prowadzącą (dostępne wymiary szyn od 80 cm do 5 mb, z możliwością ich łączenia) umożliwia bardzo precyzyjne przycinanie kamienia naturalnego oraz płytek wielkoformatowych bez powstawania pyłu. W pracach renowacyjnych nieodzowne jest także mieszanie różnych materiałów. Również w tej dyscyplinie Festool ma do zaoferowania szeroki asortyment mieszarek i mieszadeł. Dzięki technologii ErgoFix wszystkie mieszarki MX Festool można indywidualnie dopasować do wzrostu użytkownika, by móc pracować

w pozycji wyprostowanej. Oprócz tego system szybkiego mocowania FastFix umożliwia sprawne i beznarzędziowe oddzielenie mieszadła od urządzenia i szybką jego wymianę.

Pierwsza klasa – również jeśli chodzi o serwis

Festool oferuje usługi „SERVICE all-inclusive“, dzięki którym klient może w pełni skoncentrować się na swojej pracy. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu zarejestruje swoje nowe urządzenie na stronie internetowej www.festool.pl/serwis a przez 36 miesięcy nie musi martwić się, ani o koszty napraw, ani o części eksploatacyjne. Pakiet obejmuje również 36 miesięcy ochrony na wypadek kradzieży, 10-letnią gwarancję dostępności części zamiennych oraz 15-dniową gwarancję zadowolenia lub zwrot pieniędzy.

Festool_renovation_10

PW(Festool)

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments