Festool na targach BUDMA 2024

W trakcie tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA (30.01 – 02.02.2024) wzięło udział ponad 600 wystawców z 26 krajów, w tym firma Festool. Wydarzenie przyciągnęło ponad 25.000 profesjonalistów z 43 krajów, aktywnie uczestniczących w spotkaniach, konferencjach, prezentacjach i warsztatach.

Firma Festool skorzystała z okazji, aby podkreślić swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, zdając sobie sprawę z istotnego wpływu na środowisko. Podczas targów prezentowano kompleksowy łańcuch wartości, obejmujący surowce, certyfikację FSC oraz długą żywotność oferowanych produktów.
Na

stoisku targowym Festool skoncentrował się na prezentacji innowacyjnych rozwiązań systemowych oraz pełnej gamy narzędzi akumulatorowych 18 V. Eksperci i trenerzy Festool dzielili się wiedzą z odwiedzającymi, a firma zorganizowała również atrakcje, takie jak fotobudka 360, związana z wprowadzeniem nowej usługi dla narzędzi pogwarancyjnych – MAX 360.
Podczas targów nie zabrakło licznych pokazów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród nagród znalazły się m.in. wiertarko-wkrętarka TXS 18, Sortainer³ SYS3-SORT/3 M 337 oraz praktyczny plecak Festool. Szczególne zainteresowanie wzbudzał egzoszkielet ExoActive, który znacząco ułatwia wykonywanie uciążliwych prac ponad głową, zapewniając dodatkową siłę i odciążając ramiona i kark.
Podsumowując udział Festool na targach, warto podkreślić zaangażowanie firmy w rozwój zrównoważonej branży budowlanej, tworząc inspirującą przestrzeń do wymiany doświadczeń i prezentacji nowości branżowych.

MM (Festool)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments