FESTOOL FINANSOWANIEPLUS – PRZY NISKICH MIESIĘCZNYCH RATACH

Nowy program Festool FinansowaniePLUS jest przeznaczony do klientów prowadzących działalność w Polsce, realizowany we współpracy z partnerem finansowym Siemens Financial Services.

Wydajna praca wymaga użycia wysokiej jakości sprzętu. Dzięki programowi Festool FinansowaniePLUS przedsiębiorcy w Polsce mogą już teraz bez naruszenia płynności finansowej doposażyć swój warsztat lub pojazd w wysokiej jakości narzędzia. Jak to możliwe? To proste: wystarczy udać się do dystrybutora Festool uczestniczącego w programie, żeby otrzymać ofertę finansowania. Program Festool FinansowaniePLUS, to inwestycja dla klientów, która trwa 36 miesięcy i jest

rozłożona na równe raty. Przedsiębiorca, który skorzysta z programu od początku jest właścicielem finansowanych narzędzi, a po ich zarejestrowaniu do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu, otrzymuje pełną ochronę swoich narzędzi przez kolejne 3 lata.

Większa płynność – większa transparentność – większe bezpieczeństwo

Korzyści z programu są oczywiste: od samego początku klient staje się właścicielem finansowanych produktów, a dzięki miesięcznym ratom nie ponosi wysokich, jednorazowych kosztów inwestycji. Pozwala to na dokładniejsze tworzenie ofert dla inwestora. Dzięki stałym, miesięcznym kosztom można lepiej planować swoje wydatki, a tym samym lepiej planować zlecenia. Konto MyFestool oferuje również dostęp do pełnego przeglądu posiadanych narzędzi Festool. Dodatkowym zabezpieczeniem jest bezpłatna Gwarancja all-inclusive* Festool. Dzięki niej w okresie kredytowania nie powstaną żadne koszty dodatkowe. Co więcej, finansowane produkty są zabezpieczone przed kradzieżą i kosztami napraw przez całe 36 miesięcy. Dotyczy to również akumulatorów i ładowarek.

Dlaczego warto skorzystać z Festool FinansowaniePLUS

Znakiem szczególnym programu Festool FinansowaniePLUS jest to, że przez okres 3 lat Festool oferuje bezpłatną Gwarancję all-inclusive*. To oznacza, że oprócz bezpłatnych napraw i zastąpienia produktu nowym narzędziem w przypadku kradzieży, gwarancja pozwala uniknąć kosztów ubezpieczenia rzeczowego wymaganego w przypadku finansowania. W Polsce finansowanie realizowane jest przez dystrybutora uczestniczącego w programie oraz partnera finansowego. Warto zaznaczyć, że z programu FinansowaniePLUS można skorzystać, w celu sfinansowania wszystkich maszyn i akcesoriów wyposażenia Festool. W ramach pakietu startowego sfinansować można też materiały eksploatacyjne. Jeśli w tym czasie, mimo wysokiej jakości i długiej żywotności produktów Festool, konieczna będzie naprawa, można ją w łatwy i szybki sposób zlecić online za pośrednictwem konta MyFestool. Warto podkreślić, że w ramach Gwarancji all-inclusive w ciągu 36-miesięcznego okresu finansowania klient nie ponosi żadnych kosztów napraw. W przypadku, gdy finansowany produkt zostanie skradziony, kradzież musi zostać zgłoszona na policję oraz dystrybutorowi, który przejmuje obsługę procesu w Festool i zamawia nowe narzędzie. Miesięczne raty w ramach programu FinansowaniePLUS są wyliczone na podstawie niewiążących sugerowanych cen Festool (bez VAT). Dystrybutor ustala własne ceny sprzedaży. Oznacza to, że tylko dystrybutor, biorący udział w programie może przedstawić klientowi konkretną ofertę finansowania. Program FinansowaniePLUS jest dostępny wyłącznie dla przedsiębiorców oraz kwot finansowania w wysokości co najmniej 1000 PLN plus VAT. Zapraszamy na stronę www.festool.pl/FinansowaniePLUS, gdzie można przeliczyć i wygenerować swój indywidualny przykład finansowania.

opr. HB (mat.Festool)
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments