EUROSTAR – mistrzowska poziomnica BMI

Produkowana w Niemczech poziomnica EUROSTAR oferuje najdoskonalszy standard wykonania z wykorzystaniem unikalnej technologii montażu libelli w opatentowanym procesie ultradźwiękowego wspawywania. Precyzyjne znaczniki wypośrodkowania oraz wskaźniki 2-proc. spadku w obie strony są nanoszone laserowo na nietłukącą się libellę z plexiglasu.


Najnowsze modele poziomnic EUROSTAR niemieckiego producenta BMI zostały wyposażone w libelle bez krawędzi, całkowicie odporne na każde uderzenie. Jako najistotniejszy element modułu pomiarowego, są one montowane w opatentowanym, unikalnym procesie ultradźwiękowego wspawywania. Libelle najpierw montuje się w profilu aluminiowym, a dopiero po tym, na specjalistycznym stanowisku pomiarowym – sterowanym komputerowo – nanoszone są precyzyjne linie wskazujące.

Taki sposób gwarantuje zawsze jednakowo idealną precyzję wykonania oraz zapewnia najwyższą dokładność w długim okresie użytkowania – każdej wyprodukowanej poziomnicy. Dodatkowe znaczniki precyzyjnego wypośrodkowania umożliwiają bardzo dokładne naprowadzenie pęcherzyka w pozycję centralną. Na ampułkach znajdują się również wyraźne kreski wskazujące 2% spadku na każdą stronę. To niezrównana pomoc przy wielu popularnych pracach instalacyjnych i wykończeniowych. Efekt szkła powiększającego to dla wszystkich łatwy odczyt od dołu lub z większej odległości.

Pogrubiony, aluminiowy profil EUROSTAR jest bardzo sztywny, dzięki czemu zapewnia pierwszej klasy trwałość i odporność na skręcanie. Ochronę przed skutkami upadku stanowią wysokokauczukowe pochłaniacze wstrząsów, umieszczone na obu końcach profilu. Poziomnica jest dostępna na rynku w szerokim zakresie długości (od 40 do 200 cm). Do prac przy konstrukcjach stalowych przygotowano wersje magnetyczne wyposażone w silne magnesy (60, 80, 120 cm).

Najwyższa światowa jakość w połączeniu z korzystniejszą od innych zagranicznych producentów ceną, zachęcają do zakupu. Poziomnice dostępne są w dobrze wyposażonych sklepach narzędziowych. Dystrybucja i dodatkowe informacje: BUDMIAR,
tel. (095) 720 71 92.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments