ENERGETAB 2015

Na 28. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2015, które ZIAD Bielsko-Biała zorganizował w dniach 15-17 września, swoją ofertę zaprezentowało ponad 730 wystawców z 17 państw Europy i Azji.

W tym roku pogoda dopisała i zwiedzający 28. ENERGETAB mogli nie tylko cieszyć się biznesowymi spotkaniami, ale także ciepłą oraz przyjemną aurą końca lata. Wśród wystawców znaleźli się wszyscy najważniejsi dostawcy polskiej energetyki, a więc znane międzynarodowe koncerny oraz liczący się krajowi oferenci i producenci. Tradycyjnie nie zabrakło też firm narzędziowych, była m.in. Makita i spółka LŁ (dawne Lange Łukaszuk) oraz Agregaty Sp. z

o.o. Makita pokazała elektronarzędzia przydatne do prac prowadzonych przy instalacjach elektrycznych, zaś LŁ zaprezentowało elektronarzędzia bezprzewodowe Panasonic, które spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem targowej fachowej publiczności. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też nowe agregaty marki FOGO, które zaprezentowały Agregaty Sp. z o.o. Tak jak co roku na ENERGETABie nie zabrakło konferencji i specjalnych prezentacji, które są ważną częścią każdych profesjonalnie zorganizowanych targów. Następne 29. targi ENERGETAB odbędą się w dniach 13-15 września 2016 r.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments