Elektroniczna poziomnica wężowa NIVCOMP

 

Nivcomp-1_ok

Elektroniczna poziomnica wężowa NIVCOMP to narzędzie znajdujące coraz szersze zastosowanie w pracach budowlanych. Każda profesjonalna brygada posadzkarska powinna być wyposażona w ten rodzaj poziomnicy.

Dlaczego? Jednoosobowa, szybka i prosta obsługa oraz tolerancja pomiaru ±2 mm na długości 48 m to główne zalety poziomnicy NIVCOMP. Prezentowane narzędzie umożliwia precyzyjny pomiar tam, gdzie typowa poziomnica jest za krótka, a klasyczny niwelator laserowy nie może być zastosowany.

 

NIVCOMP umożliwia wykonanie dowolnej liczby pomiarów z zastosowaniem węża roboczego

o długości 24 m. Dzięki temu nie jest konieczne zapewnienie wzajemnej widoczności poszczególnych punktów pomiarowych, tak jak w przypadku niwelatora laserowego. Poziomnica umożliwia dokonanie pomiarów wysokościowych o wartości ±2,5 m. Za pomocą odpowiednich akcesoriów możliwe jest poszerzenie tego zakresu do ±4 m. Producent oferuje także specjalny talerz, który wykorzystywany jest do pomiaru powierzchni płaskich (np. wylewek). Narzędzia firmy dirotec e. K są dostępne na polskim rynku za pośrednictwem jej przedstawiciela, warszawskiej firmy Geoserv Sp. z o.o. Pięcioletnia gwarancja na NIVCOMP jest dowodem wysokiej jakości.

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments