ELEGANCKIE KOSZULE OD LAHTI PRO

Od maja Lahti Pro to nie tylko typowe ubrania robocze, to także eleganckie koszule, które mogą z powodzeniem nosić pracownicy zajmujący się bezpośrednią obsługą klienta lub kadra zarządzająca. Sprawdzą się także w czasie firmowych imprez, kiedy zależy nam na dobrym zaprezentowaniu załogi.

 

Lahti Pro jako pierwsza z polskich marek odzieży roboczej zdecydowała się rozszerzyć dotychczasową ofertę o nową linię koszul. Do wyboru mamy modele w kolorze białym (L41806) oraz czarnym (L41805). Do ich uszycia użyto 100% bawełny o optymalnej gramaturze 130 g/m2. Taka grubość sprawia, że koszule mogą być z powodzeniem użytkowane latem i zimą. W przypadku koszul bardzo ważna jest

wyczuwalna jakość wykorzystanego materiału. Ten zastosowany w modelach Lahti Pro jest miły, delikatny w dotyku, nie drażni skóry oraz łatwo się prasuje.
Nowe koszule Lahti Pro idealnie nadają się do nanoszenia zindywidualizowanych, subtelnych zdobień takich jak logotypy, czy inicjały właściciela. Można zdecydować się na bardziej trwały i jednocześnie bardziej ekskluzywny haft lub termotransfer, czyli wprasowanie liter wyciętych ze specjalnej foli. W tym ostatnim przypadku nadruk można umieścić na brzegu kieszonki lub na ramieniu. Haft ma swoje ograniczenia technologiczne i może być jedynie wykonany na pojedynczej powierzchni.

Warto wspomnieć, że w czasie majowych dni otwartych Profix pracownicy tej firmy odpowiadający za obsługę stoisk wystąpili w nowych koszulach Lahti Pro zdobionych jedną bądź drugą techniką. Wyglądali znakomicie.
Zamawiając koszule Lahti Pro, można od razu zlecić naniesienie indywidualnych nadruków reklamowych. Producent gwarantuje bardzo wysoką jakość tej usługi, krótkie terminy oraz konkurencyjne ceny.

JCh
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments