EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE WPROWADZA DODATKOWĄ POWIERZCHNIĘ WYSTAWIENNICZĄ I NOWY OBSZAR E-COMMERCE

EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR Cologne, które odbędą się w dniach od 21 do 24 lutego 2021 r. odnotowały wzrost zainteresowania branży.

Do tej pory na EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR Cologne zarejestrowało się około 2.000 wystawców. Wśród nich są międzynarodowe firmy, takie jak Metabo z Cordless Alliance System (CAS), Gesipa, HAZET, Pferd Rüggeberg, Proxxon, Prebena, Reyher, Scheppach i Stanley Black & Decker. Jak wynika z liczby rejestracji, branża z niecierpliwością oczekuje na swoje wiodące na świecie targi, aby podczas czterodniowej imprezy poruszyć m.in. szerokie spektrum tematów.

Nowe platformy tematyczne na EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR Cologne oferują wysoką wartość dodaną dla

wystawców i zwiedzających: Np. obszar eHandlu będzie oferował szereg innowacyjnych, przełomowych rozwiązań i strategii dla biznesu w zakresie płatności, systemów sklepowych, ERP, hostingu, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i multikanałów. W ramach tego obszaru odbędą się też sesje tematyczne prowadzone przez gwiazdę cyfryzacji Michaela Atuga i guru digitalizacji Franka Thelena. W obszarze eCommerce zaprezentują się także internetowi giganci, tacy jak Facebook i eBay, a także dostawcy biznesowi, m.in. Shopware. W ramach tego obszaru odbędą się wykłady i eksperckie prelekcje.

W ramach strategii cyfryzacji Koelnmesse targi EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR Cologne 2021 po raz pierwszy odbędą się również jako wydarzenie hybrydowe. Fizyczne prezentacje produktów i formaty sieciowe zostaną bowiem uzupełnione o nowe, cyfrowe oferty i zapewnią większy międzynarodowy zasięg targom.
Jednakże silna reakcja branży wiodące światowe targi EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR wyraźnie pokazuje, że firmy chcą mieć możliwość nawiązania kontaktów biznesowych twarzą w twarz. Aby zapewnić im najwyższy standard bezpieczeństwa zdrowotnego, Koelnmesse wdrożyło kompleksową koncepcję higieny biznesowej #ROCK-SAFE4. Poszerzono m.in. korytarze do pięciu metrów, zastosowane ultranowoczesne systemy wentylacyjne i zwiększono liczbę hal o dwie.
– Obecny status rejestracji jest fantastycznym sygnałem zaufania branży do targów i dowodem na to, że fizyczne formaty sieciowe są niezastąpione dla osiągnięcia trwałego sukcesu biznesowego – wyjaśnił Matthias Becker, dyrektor EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR Cologne. – W przyszłości będziemy zwiększać korzyści płynące z fizycznej imprezy dzięki innowacyjnym, cyfrowym formatom, aby zapewnić klientom jeszcze większą wartość dodaną przed, w trakcie i po targach.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments