EISENWARENMESSE – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE 2018 W PEŁNI ZAREZERWOWANE

Na zbliżających się targach EISENWARENMESSE – International Hardware Fair Cologne, które odbędą się w dniach 4-7 Marca 2018 r., międzynarodowa publiczność zapozna się z innowacjami i nowymi produktami branży metalowej.

W targach weźmie udział ok. 2700 wystawców z ponad 50 krajów. Zaprezentują oni swoje produkty w działach „Narzędzi”, „Dostaw dla przemysłu”, „Zamocowań, okuć i zamków”, jak również „Usprawnień domowych” (DIY). Ponad 80% wystawców przyjedzie do Kolonii z zagranicy. – Targi są w całości zarezerwowane i wszyscy znani producenci będą obecni na nich – poinformowała Katharina C. Hamma, chief operating officer Koelnmesse GmbH. – Poziom rezerwacji EISENWARENMESSE – International Hardware Fair Cologne

2018 wzrósł o 5% w stosunku do ich poprzedniej edycji z 2016 r. To oznacza dalszy wzrost znaczenia tej imprezy w całej światowej branży metalowej.
Targom towarzyszyć będzie wiele sieciowych wydarzeń i zróżnicowany program imprez. Istotnym tematem targów będzie digitalizacja, która obecnie stanowi duże wyzwanie dla branży metalowej. Zajmować się nią będzie 2-dniowe forum dSummit. W 2018 r. dział „Narzędzi” będzie nadal stanowił główną część targów. Wśród jego ponad 1650 wystawców znaleźli się tacy producenci, jak Gedore, Hazet, Stahlwille, Wera i Witta Werkzeuge. Wystawcy z działu „Narzędzi” zaprezentują swoje innowacje i najnowsze produkty (narzędzia ręczne i maszyny) w halach 1-4 i 10. Wystawcy z powiązanego z narzędziami działu „Dostaw dla przemysłu” znajdą się też w hali 4. Tam zaprezentuje się 450 firm, w wśród nich Altrad, Günzburger i Patrol. Pokażę one narzędzia pneumatyczne, myjki wysokociśnieniowe, akcesoria spawalnicze i do lutowania, wyposażenie warsztatowe oraz sklepowe i magazynowe, rusztowania i drabiny itd.

Eisen-5
Dział „Zamocowań, okuć i zamków” zajmie halę 5.2, w której jego 350 wystawów pokaże nowe produkty. Kluczowe tematy dla tej branży będą dyskutowane i omawiane na Forum Stage. Natomiast wystawa działu „Usprawnień domowych” (DIY) odbędzie się w hali 5.1. Tam można będzie odwiedzić firmy Schellenberg, Allit i Ambro Sol i 250 innych wystawców. Miejsce centralne targów po raz drugi stanowić będzie DIY Boulevard. Zobaczymy tam chemię i akcesoria budowlane, akcesoria samochodowe oraz rowerowe, produkty dla inteligentnych domów. Tutaj 48 wystawców, a wśród nich Abus, Tesa i Spax, udowodni swoje kompetencje.

Eisen-3

Kluczowy temat digitalizacji

Cyfryzacja społeczeństwa jest obecnie megatrendem, który nie zatrzyma się na „granicy” branży narzędziowej. Stanowi zarówno duże wyzwanie dla producentów, jak i handlu. Ponieważ usieciowienie niesie zarówno wielkie szanse, jak i duże ryzyko niepowodzenia, Koelnmesse organizując forum dSummit, chce przyczynić się do zwiększenia wiedzy na ten temat uczestników targów. W ramach niego odbędą się panele dyskusyjne, wykłady ekspertów oraz wystawy takich firm z branży e-commerce, jak Amazon, Mercateo, Nexmart i Rakuten. Zorganizowana też będzie Start-up Village we współpracy z fediyma (European Manufacturers Association). Uczestnicząc w Start-up Village, tradycyjne firmy będą mogły nawiązać kontakt z „nowymi cyfrowymi startupami”.
Kolejne Eisenwarenmesse – INTERNATIONAL HARDWARE FAIR COLOGNE 2018 zapowiadają się więc bardzo ciekawie. Obecność na nich jest, naszym zdaniem, obowiązkowa.

pins

Eisen-4

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments