EISENWARENMESSE 2020

Koelnmesse poinformowało, że wczesna rezerwacja powierzchni na przeszłorocznych targach EISENWARENMESSE 2020 wzrosła o 5 proc. w stosunku do poprzedniej edycji imprezy. Odnotowano także wysoki poziom jej
i zapowiedziano powrót na targi producentów elektronarzędzi.

 

Pierwsza faza wczesnej rezerwacji na EISENWARENMESSE 2020, które odbędą się w dniach 1–4 marca 2020 r., zakończyła się doskonałym wynikiem. Do 31 maja firmy zapewniły sobie udział w światowych targach artykułów metalowych po preferencyjnych stawkach. Zainteresowanie w tym roku było bardzo duże, o czym świadczy wzrost liczby rezerwujących firm o prawie 5 proc. w stosunku analogicznego okresu dla poprzedniej edycji targów. Koelnmesse poinformowało także, że wśród dostawców elektronarzędzi

znajdą się znani na całym świecie producenci. Z powodu dużego zainteresowania liczba pozostałych wolnych miejsc jest ograniczona. Ok. 90 proc. dostępnej powierzchni jest już bowiem zarezerwowane.

 

Dokonane rezerwacje potwierdziły bardzo dużą międzynarodową atrakcyjność EISENWARENMESSE. Zgłoszenia wpłynęły aż z 49 krajów. 70 proc. wystawców tych targów będzie pochodzić z zagranicy i oczekuje się, że wskaźnik ten jeszcze się zwiększy. Koelnmesse dla targów EISENWARENMESSE 2020 opracowało również nowe koncepcje. Oprócz kontynuacji formatów DIY Boulevard, eCommerce i Start-Up dokonano zmian w przydziale powierzchni. W celu dalszego wspierania rozwoju EISENWARENMESSE zarząd Koelnmesse zdecydował o udostępnieniu wystawcom hali 11.

Wystawcy EISENWARENMESSE 2020

Firmy, które już potwierdziły udział w EISENWARENMESSE 2020, to AS Schellenberg, Altrad Lescha, Burg-Wächter, Caterpillar, F.Reyher, Fischer, Gedore, Hazet, Hettich, Hultafors, Pferd Rüggeberg, Schäfer & Peters, Schneider Electric, Sonlux, STAHLWILLE i SWG. Organizatorom udało się odnieść duży sukces dzięki potwierdzeniu uczestnictwa Cordless Alliance System (CAS), w skład którego wchodzą Metabo jako producent i właściciel otwartej platformy zasilania akumulatorowego elektronarzędzi oraz jednocześnie jej inicjator, jak też tacy wytwórcy sprzętu, jak MAFELL, Starmix, ROTHENBERGER, Collomix, EIBENSTOCK, EISENBLÄTTER itd. W Cordless Alliance System (CAS) uczestniczy obecnie 10 znanych producentów elektronarzędzi. System ten jest wykorzystywany do zasilania ok. 130 kompatybilnych z nim urządzeń. Wśród wystawców z branży elektronarzędzi pojawią się pierwszy raz JCB Powertools i Chervon GmbH z markami EGO, Flex i Skil.

Handel elektroniczny, DIY Boulevard i nowe przedsięwzięcia

Jak już nieraz wspominaliśmy w „Gazecie Narzędziowej”, arena eCommerce i DIY Boulevard we współpracy ze stowarzyszeniem producentów Haus und Garten e.V. (HHG) ugruntowały swoją pozycję na poprzednich dwóch edycjach EISENWARENMESSE. Ich koncepcje zostaną zoptymalizowane w 2020 r. Na coraz bardziej popularnej powierzchni wystawienniczej DIY Boulevard, która w kolejnej edycji EISENWARENMESSE znajdzie się w hali 11.1, międzynarodowi wystawcy ze stowarzyszenia fediyma będą mogli po raz pierwszy zaprezentować swoje innowacje w środowisku podobnym do POS. Młode, innowacyjne firmy będą więc miały możliwość przedstawienia swoich pomysłów podmiotom i gościom handlowym oraz multiplikatorom z branży okuć w EISENForum, które na jeden dzień stanie się sceną start-upów.

 

Temat eHandlu zostanie zaprezentowany na EISENWARENMESSE 2020 we współpracy z gwiazdą eHandlu Michaelem Atugiem, który niedawno udzielił w Eisenwarenzeitung bardzo otwartego wywiadu na temat przyszłości branży. Poza Michaelem Atugiem, Marcusem Diekmannem i Hendrikiem Lennarzem w programie wezmą udział międzynarodowi prelegenci z sektorów e-commerce i start-up.

opr. HB

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments