EISENWARENMESSE 2020 JUŻ ZA MIESIĄC

Od 1 do 4 marca 2020 roku EISENWARENMESSE (International Hardware Fair Cologne) w Kolonii ponownie stanie się miejscem spotkań całej międzynarodowej branży metalowej. Przez cztery dni ok. 2800 dostawców z ponad 55 krajów zaprezentuje narzędzia, produkty dla przemysłu, elementy złączne i zamocowania, okucia i artykuły dla budownictwa mieszkaniowego.

Jakość wystawców kolejny raz pokazuje, że EISENWARENMESSE w Kolonii są światowym liderem wśród targów branży metalowej. – Jest to optymalne miejsce spotkań dla kupujących i decydentów z tej branży – powiedziała

Catja Caspary, wiceprezes Koelnmesse GmbH. – Ofertę produktową naszych wystawców uzupełnia bogaty i różnorodny program imprez, który obejmuje tematy ważne dla całej branży. Zaś punktem kulminacyjnym targów będzie wystawa laureatów EISEN Innovation Award powered by ZHH.

 

Tegoroczna edycja EISENWARENMESSE odbędzie się na większej powierzchni, co oznacza, że dla celów tej imprezy jej organizator, Koelnmesse, udostępniło wystawcą i zwiedzającym dodatkową halę. Największą ofertę produktową targów tradycyjnie zaprezentuje branża narzędziowa w halach 2, 4, 5, 10 i 11. Wystawcy z branży zaopatrzenia przemysłu po raz kolejny zajmą hale 2-5, natomiast z segmentów elementów złącznych i zamocowań oraz wyposażenia wnętrz zaprezentują się w halach 2-5 i 11. Dzięki takiej strukturze produktowej odwiedzający targi skorzystają na synergiach międzybranżowych.

 

Oprócz ogromnej różnorodności oferty, szczególnie atrakcyjny jest międzynarodowy charakter i wysoka jakość wystawców EISENWARENMESSE. W 2020 roku ponad 85% z nich przyjedzie do Kolonii z zagranicy, m.in. z Włoch, Polski, Holandii, Chin, Tajwanu, Hongkongu, Indii i USA. Znaczenie imprezy jako najważniejszego w świecie miejsca spotkań branży narzędziowej najlepiej pokazuje lista nazwisk jej uczestników. Do ważnych wydarzeń tegorocznego EISENWARENMESSE należy powrót markowych elektronarzędzi profesjonalnych do Kolonii. Odbędzie się on za sprawą Cordless Alliance System Metabo.

 

W 2020 r. Zentralverband Hartwarenhandel e.V. (ZHH) i Koelnmesse (organizator targów) po raz kolejny uhonorują najlepsze produkty (narzędzia, elementy złączne i zamocowania, sprzęt dla przemysłu) nagrodą „EISEN Innovation Award powered by ZHHH”. Aby zaakcentować ogromne znaczenie innowacji we współczesnej gospodarce, ceremonia wręczenia nagród odbędzie się pierwszego dnia targów, w niedzielę 1 marca 2020 r. o godz. 10:00 na EISENforum w hali 11.1. Zaś laureaci konkursu i jego nominaci, jak już wspominaliśmy, będą prezentowani międzynarodowej społeczności EISENWARENMESSE przez cały czas trwania tych targów na specjalnej ekspozycji.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments