EISENWARENMESSE 2018 o dzień dłuższe

W 2018 r. w Kolonii odbędzie się kolejna, o dzień dłuższa edycja EISENWARENMESSE. Już w styczniu 2017 r. na stronie www.eisenwarenmesse.com organizatorzy targów udostępnią formularze zgłoszeniowe.

Targi EISENWARENMESSE zaplanowane zostały na dni 4–7 marca 2018 r. Organizatorzy podjęli decyzję o powrocie do dawnej, 4-dniowej formuły. – Zmniejszenie harmonogramu targów do trzech dni doprowadziło do ??silnej koncentracji działalności targowej uczestników, podczas gdy poziom obecności pozostał stabilny. Podczas kolejnego wydarzenia, które zaplanowane zostało na dni 4–7 marca 2018 r., hale wystawowe będą ponownie otwarte przez cztery dni – wyjaśnia Katharina C. Hamma, dyrektor operacyjny Koelnmesse GmbH, organizatora wydarzenia. – Bardzo dobry wynik w

przypadku 2016 r. jest dla nas powodem do ponownego wydłużenia czasu trwania targów. Tak duży przepływ odwiedzających jest dla nas pozytywnym sygnałem, dowodzi bowiem, że Targi EISENWARENMESSE uważane są za wydarzenie, w którym trzeba uczestniczyć – dodaje.
Rozszerzenie kalendarza targów o dodatkowy dzień zagwarantuje uczestnikom targów optymalne warunki dla zaprezentowania swojej oferty. – Ten dodatkowy dzień targów da szansę naszym wystawcom na lepszą promocję i zacieśnienie relacji biznesowych w pełnym możliwym zakresie – podsumowuje Hamma.

_MG_0629-1 _MG_0673-2

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments