Edycja świąteczna szczypiec KNIPEX Cobra XS

Szczypce KNIPEX Cobra® XS w edycji świątecznej to doskonały prezent pod choinkę. Ucieszy nie tylko profesjonalnych użytkowników narzędzi, ale także ich entuzjastów i majsterkowiczów.

Świątecznie ozdobione tekturowe opakowanie mieści w sobie bożenarodzeniową, dekoracyjną kulę z metalu, która w swoim wnętrzu skrywa wyjątkowy prezent w postaci popularnych, unikatowych miniszczypiec nastawnych KNIPEX Cobra® XS przeznaczonych do rur 100 mm. Szczypce są doskonałym i praktycznym prezentem nie tylko dla fanów firmy KNIPEX, ale także dla wszystkich pasjonatów narzędzi. Dekorakcyjna kula ma średnicę 120 mm i jako bombkę można zawiesić ją na świątecznej choince. Przypomnijmy, KNIPEX Cobra® XS to w pełni funkcjonalne, nowoczesne szczypce

nastawne do rur, które sprawdzają się zwłaszcza w ograniczonych przestrzeniach. Zastosowano w nich 11-stopniową regulację rozstawu szczęk bezpośrednio na obrabianym elemencie. Szczypce, mając tylko 100 mm długości, umożliwiają chwytanie nakrętek o rozmiarze do 24 mm i innych przedmiotów o maks. przekroju lub średnicy 28 mm.

Co więcej, z powodów niewielkich rozmiarów szczypcami KNIPEX Cobra® XS można wygodnie pracować jedną ręką. Oczywiście, tak jak wszyscy członkowie rodziny KNIPEX Cobra®, szczypce zaciskają się samoczynnie na rurach i nakrętkach, co zapobiega ich ześlizgiwaniu się z obrabianego przedmiotu. Dzięki temu m.in. wszystkie prace można nimi wykonywać ze znacznie mniejszym wysiłkiem. Limitowana edycja świąteczna KNIPEX Cobra® XS jest już dostępna w sklepach.

Opr. HB (materiały Knipex)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments