Dystrybutorzy firm AGREGATY FOGO i KOSHIN w Japonii

31 sierpnia 2011 r. zakończyła się akcja promocyjna, którą wspólnie zorganizowały japońska firma KOSHIN Ltd. – producent znanych w całym świecie motopomp, oraz firma AGREGATY FOGO Sp. z o.o. – producent agregatów prądotwórczych, prowadzący jednocześnie Centrum Dystrybucyjne motopomp KOSHIN w Europie Wschodniej.

 

 

Uczestnikami promocji byli dystrybutorzy produktów KOSHIN i FOGO w Polsce. Promocja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Zmagania trwały do ostatnich minut, a ostatnie zamówienia od dystrybutorów wpłynęły o godzinie 23:58 w dniu zakończenia akcji.

Zwycięzcami w Promocji „Szał pompowania” zostały firmy: AXAM z Ćwiklinka k. Płońska, KADIMEX z Warszawy oraz

ARTSANIT Sp. z o.o. z Warki. W nagrodę przedstawicieli zwycięskich firm organizatorzy zaprosili do Japonii. W wyprawie wzięli udział: Anna Czerwińska i Maciej Szozda z Axamu, Artur Wąsowski z firmy Kadimex i Arkadiusz Ścisłowski Artsanitu. Grupą opiekował się Krzysztof Włodarczyk z firmy Agregaty Fogo.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać oryginalne, japońskie zwyczaje, skosztować przysmaków azjatyckiej kuchni, zobaczyć historyczne miejsca. Wszyscy zgodnie podkreślali niezwykłą gościnność i uprzejmość japońskich gospodarzy spotkania.

W programie imprezy nie zabrakło szkolenia produktowego połączonego ze zwiedzaniem fabryki motopomp KOSHIN w Kyoto. – Wizyta w tej doskonale zorganizowanej fabryce utwierdziła uczestników w przekonaniu o najwyższym profesjonalizmie naszych japońskich przyjaciół i niedoścignionej jakości ich produktów – powiedział Krzysztof Włodarczyk, przedstawicie handlowy firmy Agregaty Fogo.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments