Duże zainteresowanie INTERNATIONALE EISENWARENMESSE 2012

Niespełna sześć miesięcy przed INTERNATIONALE EISENWARENMESSE w Kolonii organizatorzy tych targów zanotowali duże zainteresowanie nimi ze strony wystawców.

 

W targach ponownie zapowiedziały udział firmy niemieckie i zagraniczne z branż metalowej, narzędziowej i DIY. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się segment narzędziowy INTERNATIONALE EISENWARENMESSE – swoje produkty pokażą na nim tak renomowani producenci, jak Apex, Gedore, Hazet, Ega Master, Knipex, Rothenberger, Tyrolit and Unior. Nie zabraknie też dostawców elektronarzędzi i osprzętu, gdyż na liście wystawców znaleźli się Einhell, Pferd-Ruggeberg and Wolfcraft. – Narzędzia będą ponownie najmocniejszym segmentem targów, któremu żadna podobna impreza w świecie nie

jest w stanie dorównać – stwierdził Metin Ergul, wiceprezydent w Koelnmesse GmbH, firmy organizującej INTERNATIONALE EISENWARENMESSE.

Targi w 2012 roku będą podzielone na cztery segmenty: (1) narzędzi, (2) dostaw dla przemysłu, (3) zamków, zamocowań i artykułów instalacyjnych oraz (4) wyposażenia technicznego domów. Do segmentu dostaw dla przemysłu swój akces zgłosiły już takie firmy, jak Hailo, Keter Plastic, Annovi Reverberi i Telwin; zaś do segmentu zamków, mocowań i artykułów instalacyjnych – AS Schellenberg GAH Alberts, Heco, Hettich, HSI Schwerter i Schafers & Peters.

Organizatorzy uruchomią na targach platformę one-stop shopping, która ułatwi zwiedzającym dotarcie do poszukiwanych przez nich produktów. Jej portfolio będzie obejmować narzędzia ręczne, elektronarzędzia i akcesoria, maszyny, narzędzia pneumatyczne, myjki wysokociśnieniowe, wyposażenie służące do spawania i lutowania, wyposażenie techniczne warsztatów, sklepów i magazynów, drabiny i rusztowania, artykuły BHP, technikę zamocowań, artykuły instalacyjne, okucia meblowe, metalowe artykuły dekoracyjne, chemię budowlaną, meble do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, artykuły sanitarne, materiały i elementy budowlane oraz artykuły rowerowe i motoryzacyjne. INTERNATIONALE EISENWARENMESSE odbędzie się w Kolonii w dniach 4-7 marca 2012 r. (więcej na: www.hardwarefair.com).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments