Dociski kolankowe Bessey

Regulowane dociski kolankowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie montujemy elementy z metalu lub drewna. Mogą być wykorzystane na liniach przemysłowych, w stolarstwie, przy spawaniu i łączeniu konstrukcji stalowych czy też wytwarzaniu drzwi lub okien. Zaciski kolankowe Bessey wyróżnia szybkie i silne mocowanie przedmiotu oraz automatyczna regulacja zakresu rozwarcia.

 

 

 

Do wyboru mamy pionowy kolankowy zacisk Bessey (model STC-HH) do szybkiego i pewnego montażu obrabianych elementów o różnych wysokościach oraz poziomy (pchający – model STC-IHH) do mocowania przedmiotów o różnych długościach. Oba ściski są praktyczne i łatwe w obsłudze dzięki automatycznej regulacji

zakresu rozwarcia (tzw. dźwigni) i ręcznej regulacji siły docisku (maksymalnie do 2500 N). Dźwignia sprawia, że docisk kolankowy dopasowuje się automatycznie do wielkości obrabianego przedmiotu. Bezstopniowy zakres regulacji wynosi w przypadku docisków pionowych od 0 do 65 mm, a w poziomych – od 0 do 16 mm. Siła docisku zostaje prawie niezmieniona w całym zakresie pracy, dzięki czemu nie jest już wymagane czasochłonne ręczne ustawianie śruby dociskowej (nie wymaga regulacji oraz modyfikacji ustawień).

Drugie rozwiązanie zastosowane w konstrukcji zacisku pomaga precyzyjnie dopasować siłę nacisku za pomocą śruby nastawczej znajdującej się w złączu przegubowym. Siła docisku regulowana jest w zakresie do 2500 N w zależności od warunków stosowania. Dodatkowo duży ergonomiczny uchwyt z dwukomponentową rękojeścią zapewnia stabilne podparcie dla dłoni, a tym samym – pewne mocowanie.

Mocna i sztywna konstrukcja z wysokogatunkowej blachy gwarantuje wysoką żywotność docisku, a układ otworów w podstawie (rozstaw w milimetrach oraz calach) umożliwia mocowanie w każdych warunkach, np. na stole warsztatowym. Zaciski firmy Bessey znajdują szerokie zastosowanie zarówno w przemyśle na liniach produkcyjnych, jak i w rzemiośle podczas prac spawalniczych oraz montażu elementów z metalu oraz drewna (więcej na www.agentools.pl).

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

KURTKA SOFTSHELL DAMSKA I BLUZA DZIANINOWA NEO Z SERII WOMAN LINE

Oferta odzieży roboczej marki NEO została rozszerzona o kurtkę softshell i bluzę dzianinową z serii Woman Line przeznaczonej dla kobiet.

 

Kurtka softshell damska NEO 80-550 z serii Woman Line

Jest wodoodporna, wiatrochronna i umożliwia oddychanie skóry. Kurtka jest lekka, wygodna i zarazem ciepła dzięki polarowej stronie wewnętrznej. Produkt ma trzy zapinane na suwak kieszenie z bryzgoszczelnymi suwakami. Modna kolorystyka i miejski krój pozwala na używanie kurtki poza pracą. Jest ona dopasowana do kobiecej sylwetki. Gwarantem jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013.

Bluza dzianinowa NEO 80-555 z serii Woman Line

To produkt lekki i ciepły. Wzmocnienia z materiału softshell

na barkach, rękawach i bokach zapewniają wyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Elastyczna lamówka w rękawach oraz regulowany ściągacz w dolnym szwie pozwala na lepsze dopasowanie bluzy do właścicielki. Produkt ma trzy zapinane na suwak kieszenie z bryzgoszczelnymi suwakami. Modna kolorystyka i miejski krój pozwala na używanie produktu poza pracą. Bluza jest dopasowana do kobiecej sylwetki. Gwarantem jej jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013.

opr.HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
copyright 2016 portalnarzedzi.pl | wykonanie monikawolinska.eu