Doceń jakość produktów PFERD na Eisenwarenmesse 2016

PFERD zapowiada światową premierę na Eisenwarenmesse – wiodących targach dla branż handlowej i produkcyjnej. Producent narzędzi do obróbki powierzchni i cięcia z niemieckiego Marienheide zapowiedział na Międzynarodowych Targach Wyrobów Metalowych w Kolonii, które odbywają się w dniach 6-8 marca 2016 r. wielką światową premierę innowacyjnego narzędzia.

 

 

Jak informuje Stefan Braun, szef sprzedaży i marketingu Spółki PFERD, pierwszego dnia targów – w niedzielę – firma zaprezentuje zupełnie nowe, bardzo skuteczne narzędzie. – To nie przypadek, że na premierę naszego rozwiązania wybraliśmy właśnie Eisenwarenmesse – mówi Stefan Braun. – Jak wiadomo, te targi to jedno z

najważniejszych wydarzeń w branży narzędziowej na świecie.

Poza światową premierą innowacyjnego narzędzia, udział firmy PFERD w targach to także zapowiedź wielu ciekawych tematów dla producentów i użytkowników narzędzi. – O ile rok 2014 i nasz rekord cięcia przy użyciu 1-milimegrowej ściernicy tarczowej miał jedynie metaforyczne przesłanie świadczące o wydajności naszych produktów, o tyle w tym roku zwiedzający rzeczywiście będą mogli poznać nasze narzędzia oraz ich bezkonkurencyjną jakość i wydajność – zapowiedział Stefan Braun. – Zdajemy sobie sprawę, że klienci odwiedzający targi interesują się nie tylko innowacjami i nowościami produktowymi. Dlatego chcemy przedstawić im też takie tematy, jak efektywność obróbki czy usługi związane z handlem elektronicznym, jak też pokazać im nowe szanse i strategie wspomagające sprzedaż.

PFERD robi wszystko, żeby pobyt zwiedzających na stoisku był jak najbardziej satysfakcjonujący. – Oczywistym jest, że nasza obecność na Eisenwarenmesse to zarówno ogromne wyzwanie czasowe, jak i finansowe. Jako wystawcy miesiącami przygotowujemy się do udziału w tych trzech dniach targów – informuje Stefan Braun. – Każdy, kto odwiedzi stoisko PFERD, otrzyma z pewnością dużo więcej niż tylko najnowsze nasze prospekty. Klienci końcowi mogą zasięgnąć indywidualnej porady u naszych doradców technicznych, razem sprawdzić lub określić, w jaki sposób PFERD może pomóc w rozwoju i optymalizacji ich przedsiębiorstwa. Mimo ogromnie bliskiej współpracy naszych doradców i handlowców z ich klientami, takie szczegółowe i dokładne konsultacje możliwe są tylko w Kolonii.

Targi w Kolonii odbywają się co 2 lata, i stanowią doskonałą okazję do określenia wspólnych działań prowadzących do rozwoju rynku. Dlatego Stefan Brown zachęca wszystkich zainteresowanych przemysłowymi narzędziami do odwiedzenia stoiska PFERD: – Międzynarodowe Targi Narzędzi w Kolonii są wyjątkowe. Żadne inne targi w Europie nie zapewniają odwiedzającym podobnych możliwości.

Eisenwarenmesse to ponad 2700 wystawców na 140.000 m kw. powierzchni. Goście mogą spodziewać się wielu nowych produktów i innowacji z dziedziny narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów, obrabiarek, elementów wyposażenia fabryk, hal i warsztatów, ochrony zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy, chemii budowlanej, wystroju wnętrz i dekoracji, materiałów, akcesoriów, urządzeń i usług dla branży budowlanej oraz wielu innych. Tematem przewodnim tegorocznych targów jest przede wszystkim handel elektroniczny. Niektóre jego modele zostaną przedstawione tu po raz pierwszy, inne już istniejące – w razie konieczności dokładniej objaśnione. PFERD – jak co roku – zaprasza wszystkich zainteresowanych na swoje stoisko F001 w hali 10.2.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments