DŁUŻSZY CZAS PRACY I WIĘKSZA MOC. NOWA GENERACJA AKUMULATORÓW METABO LIHD

Metabo zwiększa pojemność swoich wysokoprądowych litowo-jonowych akumulatorów LiHD z 6,2 to 7,0 Ah i z 3,1 to 3,5 Ah. Dzięki temu profesjonaliści mogą pracować dłużej na jednym ładowaniu baterii nawet w przypadku wykonywania ekstremalnych zadań.

 

Metabo konsekwentnie realizuje swoją wizję bezprzewodowego placu budowy, wprowadzając w maju br. nowe wysokoprądowe akumulatory LiHD o pojemnościach 7,0 i 3,5 Ah i napięciu 18 V. Oferują one wysoką efektywność pracy i zwiększają niezależność od sieci elektrycznej. Akumulator LiHD 18 V/7,0 Ah oferuje dwa razy dłuższy czas zasilania elektronarzędzi na jednym jego ładowaniu niż standardowe baterie Li-ion. To daje duże korzyści profesjonalistom z budownictwa i przemysłu

metalowego, szczególnie w przypadku stosowania elektronarzędzi Metabo klasy 36 V: szlifierki kątowej na tarcze 230 mm Metabo WPB 36-18 LTX BL 230 czy młota kombi Metabo KHA 36-18 LTX 32. Dodatkowo Metabo oferuje kompaktowy akumulator LiHD o pojemności 3,5 Ah. Jest on jednorzędowy i dlatego znacząco lżejszy od standardowych litowo-jonowych 2-rzędowych baterii 4,0 Ah. Przy tym jest znacznie od nich wytrzymalszy. Płaski akumulator LiHD 18 V/3,5 Ah jest szczególnie użyteczny podczas wiercenia czy wkręcania, zapewnia bowiem wysoką efektywność pracy i czyni elektronarzędzie bardziej kompaktowym oraz wytrzymałym.

03_Metabo_cordless_range_18-Volt

– Wprowadzając na rynek rewolucyjną technologię LiHD w ostatnim roku poczyniliśmy duży krok w kierunku uwolnienia profesjonalistów od zależności od sieci elektrycznej. Teraz czynimy kolejny krok, proponując akumulatory LiHD o pojemności 7,0 Ah – powiedział Horst W. Garbrecht, prezes zarządu Metabo Werke.
01_Metabo_LiHD-battery_pack_7.0Ah
Nowe akumulatory oferują nie tylko wymierne korzyści w przypadku zastosowania ich do wymagających operacji, lecz także w wypadku użycia ich do standardowych zadań. Podwajają one bowiem czas pracy na jednym ładowaniu, mniej nagrzewają się niż standardowe baterie. Dlatego objęte są przez Metabo 3-letnią gwarancją. To czyni zakup bezpieczną i trwałą inwestycją. Wszystkie nowe akumulatory Metabo LiHD dostępne są od maja br. w systemie Pick+Mix, który umożliwia użytkownikom indywidualną kompletację elektronarzędzi, baterii i ładowarek.

opr. pins
02_Metabo_LiHD-battery_pack_3.5Ah
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments