Diodowa lampa warsztatowa YATO

Do oferty polskiej marki YATO weszła właśnie lampa warsztatowa YT-08506. W urządzeniu zamontowano 26 diod (21 na panelu płaskim i 5 na czołowym), które generują mocne, zimne światło o strumieniu świetlnym 110 lumenów.


Taka barwa i intensywność zapewniają doskonałą widoczność w najciemniejszych zakamarkach warsztatu i samochodów. Diody czerpią energię z nowoczesnego i wydajnego akumulatora o napięciu 3,7 V i pojemności 1500 mAh. W pełni naładowane ogniwa zapewniają aż 4 godz. ciągłego świecenia. Ładowanie akumulatora może odbywać się dołączonymi do zestawu ładowarką sieciową 230 V lub samochodową

12 V (czas ładowania „sieciowego to 4,5 godzin). Źródło światła ukryte jest pod wytrzymałym kloszem z poliwęglanu.
Konstruktorzy lampy warsztatowej YATO YT-08506 postawili na wszechstronność zastosowań tego urządzenia i wygodę obsługi. Może być używana zarówno jako latarka ręczna (wykorzystuje się wtedy diody czołowe), jak i lampa stacjonarna. Do jej zamocowania w wybranym miejscu służą dwa obrotowe haczyki, które pozwalają swobodnie ustawiać kierunek świecenia, oraz aż trzy magnesy umożliwiające przytwierdzenie urządzenia do elementów metalowych. Jeden z magnesów umieszczony jest w obrotowym korpusie, co pozwala na obracanie źródła światła do180°.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments