DIODOWA LAMPA WARSZTATOWA YATO YT-08518

Lampa warsztatowa YT-08518 z funkcją klasycznej latarki to nowość od YATO. W urządzeniu zamontowano nowoczesne diody COB LED (5 W na panelu płaskim i 3 W na czołowym), które generują mocne, zimne światło o maksymalnym strumieniu świetlnym aż 600 lumenów.

yt-08518_a

Taka barwa i intensywność zapewniają doskonałą widoczność w najciemniejszych zakamarkach warsztatu i serwisowanych aut. Użytkownik ma do dyspozycji trzy tryby świecenia: 100% (600 lm), 45% (260 lm) i latarka (120 lm). Panel z diodami może być obracany w zakresie 120°,

co pozwala na wygodne ustawianie kierunku świecenia. Oprócz tego jest długi i cienki, a to z kolei ułatwia oświetlenie trudno dostępnych miejsc. Diody czerpią energię z nowoczesnego i wydajnego akumulatora Li-Ion o napięciu 3,7 V i pojemności 2600 mAh. W pełni naładowane ogniwa zapewniają od 2,5 do 5,5 godz. ciągłego świecenia. Ładowanie akumulatora może odbywać się dołączonymi do zestawu ładowarkami: sieciową 230 V, samochodową 12 V, jak też przez port micro USB (czas ładowania „sieciowego” to 5 godz.). Źródło światła ukryte jest pod wytrzymałym kloszem z poliwęglanu.
Konstruktorzy lampy warsztatowej YT-08518 postawili na wszechstronność zastosowań i wygodę obsługi. Może być używana zarówno jako latarka ręczna (wykorzystuje się wtedy diody czołowe), jak i lampa stacjonarna. Do jej zamocowania w wybranym miejscu służy magnes wbudowany w dolną część uchwytu. Obudowa uchwytu wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS, a część chwytną pokryto antypoślizgowymmateriałem.

MP

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments