DIODOWA LAMPA WARSZTATOWA YATO YT-08507

Do oferty marki YATO weszła właśnie lampa warsztatowa YATO YT-08507. W urządzeniu zamontowano aż 37 diod (30 na panelu płaskim i 7 na czołowym), które generują mocne, zimne światło o strumieniu świetlnym 140 lumenów.

Taka barwa i intensywność zapewniają doskonałą widoczność w najciemniejszych zakamarkach warsztatu i samochodów. Źródło światła ukryte jest pod wytrzymałym kloszem z poliwęglanu. Diody czerpią energię z nowoczesnego i wydajnego akumulatora o napięciu 3,7 V i pojemności 2000 mAh. W pełni naładowane ogniwa zapewniają aż 4 godz. ciągłego świecenia. Ładowanie akumulatora odbywa się dołączoną do zestawu ładowarką sieciową 230 V poprzez gniazdo micro USB (czas ładowania 4 godz.).

Konstruktorzy

lampy warsztatowej YATO YT-08507 postawili na wszechstronność zastosowań tego urządzenia i wygodę obsługi. YATO może być używane zarówno jako latarka ręczna (wykorzystuje się wtedy diody czołowe), jak i lampa stacjonarna. Do jej zamocowania w wybranym miejscu służą dwa obrotowe haczyki, które pozwalają swobodnie ustawiać kierunek świecenia, oraz aż trzy magnesy umożliwiające przytwierdzenie jej do elementów metalowych. Jeden z magnesów umieszczony jest w obrotowym korpusie, który umożliwia kierowanie źródła światła w zakresie 180°.

yt-08507_b
MarekPudło
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments